Szereted a neved?

Figyelt kérdés
és mi az? :)
2010. dec. 13. 18:13
 81/105 anonim ***** válasza:
100%
Engem Hannának kereszteltek :) Gyerekkoromban nem nagyon gondolkoztam azon, hogy tetszik-e, inkább közömbös volt, de aztán sokan mondták, hogy szép név, meg találkoztam más Hannával is, aki szimpatikus volt (ez ugye elég ritka név a korosztályomban), mostanra már nagyon szeretem :) Amit viszont nem értek, hogy miért mondják újabban sokan azt, hogy gyerekes, komolytalan név stb., én - meg családom más tagjai is - éppen hogy mindig kissé komolynak találtuk... ezért is becéztek. Amit amúgy nem annyira szeretek, bár mindenki úgy hívhat, ahogy tetszik :)
2010. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:
100%
Engem Biankának hívnak és szeretem a nevem:)
2010. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
100%
Ágotának hívnak,és szeretem,mert nem sok Ágota nevű jön velem szembe.:)
2010. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
100%
Dávidnak hívnak és igen :)
2010. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:
100%
Adélnak hívnak és nagyon szeretem. :)
2010. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:
71%
Laurának hívnak, különösebben nem tetszett sohasem, de mostanra egészen megkedveltem. Tetszik, hogy előkelő és nőies, nem tömegnév, mégsem túl ritka és bonyolult, mindenki megérti. Nem tetszik, hogy nehéz becézni, így magában meg nem valami személyes.
2010. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a második Éva amivel még nem nagyon vagyok kibékülve :) Túl komolynak tartom a személyemhez képest :) Egyépként egyesektől csak az Évi-t fogadom el, másoktól pedig el sem tudok akármiféle becézést elfogadni. Az Évike pedig az agyamra megy, meg a Vica Vicuska mint valami kofa asszony. stb.


Egyépként a teljes nevemnek nagyon szép jelentése van:

Életet adó fény, életadó fény

2010. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim válasza:
100%
Az én nevem Georgina, és nagyon szeretem. Különleges és a becézése is tetszik: Gina.
2010. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim válasza:
100%
Annamária :) Imádom a nevem. Nem egy sűrű név :)
2010. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:
78%

Nikolett vagyok! Sajnos :D

Sosem szerettem főleg amikor Nikolettáznak ajj azt nagyon nem szeretem mert az két különböző név :@ :D

Mellesleg a barátaimnak csak Csikiii :)))

De van becenév bőven:Niki,Nituszka,Niko,Nik,Nikus,Nikóca és társai esetleg lassan már csak N betű leszek :D

A lányomnak Karina Alexandra a neve nekem ez a legszebb név :$

2010. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!