Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha Patriknak hívnak, szereted...

Ha Patriknak hívnak, szereted a neved?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen név a Patrik, akinek esetleg ez a neve szereti?Hogy szólítják?Vagy nagyon "ciki" név az ősi magyar nevekhez képest?
2011. márc. 16. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a barátnőm kisfiát (5 éves) így hívják. Patiszonnak becézik néha, amúgy meg teljes nevén szólítják. szerintem semmi baj nincs vele, a kissrác is szereti. igaz, hogy nem tradícionális magyar név, de azért nem olyan elszállt, mint a Benett, Emerencia, Lilián és a többi agyrém, amik tényleg megkeseríthetik egy gyerek életét
2011. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezért is kérdezem, hogy mennyire "elszállt" név, mert igaz tetszik sok név az eredeti, ősi magyar nevek közül is, de pl. az újabbak közül szerintem ez szép hangázú.Vagy már ez is nagyon "külföldies"?
2011. márc. 16. 13:38
 3/14 anonim ***** válasza:

Őszintén el fogom venni a kedved.

Csillag Patrik jut eszembe a Spongyabob-ból. Ráadásul van egy ismerősöm akinek a gyerekét így hívják. Hát ... arról a gyerekről is Csillag Patrik jut eszembe.

Most jön a bónusz. Anyukája olyan szuper, hogy néha rájön a szófosás és felhív, hogy eldicsekedje mekkora ász a kölyök és milyen okos és miylen .. és .. áááááááhhh :(

Ráadásul 4 nap van a lányom meg az ő Patrikja között, szóval van fogalmam, hogy egy ilyen korú gyereknek mit kell tudni.

Totál agyrém!!! Szerencsétlen gyerek! Nagy ívben elkerülném ezt a nevet.

Bocsi, hogy ünneprontó voltam.

2011. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem én hogy rossz kép társul neked mellé, nekem is vannak ilyen nevek, de ettől függetlenül tetszhet a név maga.Én mondjuk nem ismerem azt a mesét, ez alapján még nem ment a kedvem:-)
2011. márc. 16. 13:43
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem közömbös név.nem felkapott, nem divatos...tetszik valamilyen szinten, de a gyerekemnek nem adnám
2011. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, én is fontolgatom, hogy Patrik lesz a fiam, de egyelőre még nem döntöttünk. Szerintem szép név.
2011. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg amúgy vicces!

Nekem speciel annyira a fejembe van ez a csaj a gyerekével meg úgy az egész hogy az nem kifejezés :)


13:40 voltam!

2011. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
nekem az osztálytársam Patrik és Rikknek vagy Rikinek is szoktuk hivni, egyébként szerintem tök jó név és ha neked tettszik akkor nyugodtan hivd (majd) igy a fiadat;)
2011. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Elhiszem hogy előtted van a kép, nekem is vannak nevek amikhez társítok érzéseket, történeteket.Pláne ha az rossz.....
2011. márc. 16. 13:59
 10/14 A kérdező kommentje:
Inkább az miatt agyalok, hogy vannak számomra szörnyű idegen hangzású nevek(inkább nem írnék példát, nehogy megbántsak valakit), amiktől szalad a hideg rajtam, de szerintem ez a név nem ide tartozik.
2011. márc. 16. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!