Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsoká esküvő, de nem szeretn...

Nemsoká esküvő, de nem szeretnék egy közös házba lakni a férjemmel?

Figyelt kérdés
Vagyis szabad térre vágyom, és szeretném ha lehetne saját életterem. Mondjuk valami ikerház megoldásra gondoltam, hogy közösen is lakjunk meg ugy nekem is legyen egy szabad lakrészem, persze ez drága. Így most azt jutott az eszembe hogy velem egy utcába költözhetne én most az 1-be lakom, ő lakhatna az eladó 7-ben, párház nyira tőlem. az nem nagy távolság. De a munkám miatt is szükségem van a szabad térre. Egyik ismerősöm szerint ez rossz ötlet, mert ő azzal magyarázta hogy ház-asság, hogy egy házba lakunk. Éltünk már együtt fél évig, de nekem kell a hely.
2010. dec. 13. 12:16
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

15:46!!

Fejeden találta a szöget. Neked is meg kell tanulnod : Eddig munka - innen magánélet!

2010. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudnám elképzelni, persze lehet kcsit álomszerű, de nem megvalósíthatatlan, hogy összeköltözni egy új házba, extrém nagy kerttel, vmi csendes helyre, a kertet szépen be fásítani, tó sziklakert, meg tleg szépre megcsinálni, és a kert végébe fák közt egy kuckót építeni neked,


szép köryezetbe gondolom az ihlet is jobban jönne, együtt is lakhatnátok, de dolgozhatnál nyugiba is.


igaz nem olcsó, de 2 házat fenntartani se...

2010. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!