Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsoká esküvő, de nem szeretn...

Nemsoká esküvő, de nem szeretnék egy közös házba lakni a férjemmel?

Figyelt kérdés
Vagyis szabad térre vágyom, és szeretném ha lehetne saját életterem. Mondjuk valami ikerház megoldásra gondoltam, hogy közösen is lakjunk meg ugy nekem is legyen egy szabad lakrészem, persze ez drága. Így most azt jutott az eszembe hogy velem egy utcába költözhetne én most az 1-be lakom, ő lakhatna az eladó 7-ben, párház nyira tőlem. az nem nagy távolság. De a munkám miatt is szükségem van a szabad térre. Egyik ismerősöm szerint ez rossz ötlet, mert ő azzal magyarázta hogy ház-asság, hogy egy házba lakunk. Éltünk már együtt fél évig, de nekem kell a hely.
2010. dec. 13. 12:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem se házasodjatok, ezért felesleges. Kell a hely? És egy házban nincs elég hely? Nem értem. A férjed tisztában van a terveiddel?
2010. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy műhely kell, arra vegyétek meg a hetet. 1-ben laktok, a 7-ben dolgozol. Nem kell azt összekeverni.
2010. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
91%
Nincs értelme így házasodni....
2010. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
65%

Csak nem tartok két kuktát, két tortalapátot, két jakuzit, 24 tányért, 2 internet előfizetést, 2 vízórát, négy paplant?!?!

És akkor? Lenne a 7-ben is egy papucsod, hálóinged, fogkeféd, meg neki is az 1-ben?

Ne házasodjatok, csak kérdezd meg, nem akar-e közelebb költözni?

Hogy azzal se legyen bajod, hogy meglátogatod.

2010. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
14%
mgértelek én pont igy szeretném ahogy te. megfulladok a házasságban.de ha hazamegyek anyámékhoz és csak hétvégén vok vele akkor meg tök szupi. de folyton együtt ez fullasztó
2010. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

56 %

Gyerekek vagytok még , azért van ez az érzés.

2010. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy nem lesz jó, ha te nem vagy hajlandó vele egy házban lakni. Akkor miért akarsz hozzámenni? Ennek akkor nem lenne értelme.
2010. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha együttélni sem tudsz, akkor minek mennél hozzá? Mondjuk a pasas is egy idióta, hogy nem működik az együttlakás aztán meg el akar venni. Szép pár.
2010. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Pánikolsz? :D Nem hiszem, hogy a leendő férjed belemegy az ilyesmibe.


Egy külön szoba nem elég neked? Azt biztosan meg lehet oldani. Nekem is van saját, szent és sérthetetlen dolgozószobám, ami gyakorlatilag csak pár négyzetméternyi "lyuk", egy nagyobb térből leválasztva gipszkartonnal, jó ajtóval és hangszigeteléssel.

2010. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Annyira érdekel, hogy mi amunkád, elárulod?

Mert ha mondjuk oroszlánszelídítő....

2010. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!