Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri másfél évre iskolát...

Megéri másfél évre iskolát váltanom?

Figyelt kérdés

Biztosan fogok, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. 18 éves elmúltam, egy nagyon rossz döntés miatt bekerültem egy egyházi suliba, kollégista lettem..

3 és fél éve járok oda, de nem bírom tovább, nem a tanulással vannak gondjaim, hanem a sulival, a kollégiummal, a vallás erőltetésével, a burokkal, amiben élek, abból , h ha visszaemlékszem az eltelt évekre nem igazán jutnak szép emlékek az eszembe. Az állandó terror, amiben élünk,és az elnyomottság. Nem utolsó sorban, a pedofil, kivételező tanárok. (am a kivételezéssel semmi bajom, hiszen ez mindenhol jelen van, nah de ez az iskola szöges egyenest mást tesz, mint amit mond).

Még másfél évem van az érettségiig. Ti, h döntenétek a helyemben?

18/L


2010. dec. 13. 10:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom,az én gyerekeim is katolikus intézménybe járnak(óvoda,iskola),de nálunk nem erőltetik a vallást,csak azzal nevelnek.Bár lehet,hogy te azért érzed erőltetettnek,mert "csak"középiskolába jártál ilyen intézménybe,az én lányaim már megszokták.Mondjuk a tantervben benne van a hittan és van heti 1 imanap,ami kötelező,de szerintem ilyen iskolákba ez természetes.
2011. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem menj át máshova.Ha nagyon utálsz abba a suliba járni,akkor semmi értelme nincs...
2011. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Megéri váltani,tudod egy jó suliban,jó társaságban hamar elmegy az idő.De egy olyan suliban,társaságban ahol nem érzed jól magad nagyon lassan fog eltelni az idő.. Válts sulit és nézd az élet habos oldalát!:) Sok sikert!

15/L

2011. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szorítsatok:))) Most megyek felvételizni egy másik iskolába :)))
2011. jan. 26. 13:58
 15/17 anonim ***** válasza:
én még valamikor 4 hete írtam...az jó, sok sikert, és reméljük, hogy jó oszályközösségbe és suliba kerülsz:)
2011. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Felvettek :))))
2011. jan. 28. 16:51
 17/17 anonim ***** válasza:
01-23 00:16-as vagyok :D Gratulálok!!:D Sok sikert:D!!
2011. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!