Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagynád, hogy megtévesszen...

Hagynád, hogy megtévesszen másokat?

Figyelt kérdés
Van egy egyedülálló női ismerősöm, blogot vezet a gyerekéről. Benne valami szuper nőnek állítja be magát, mennyi programot csinálnak, milyen jó ő, DE az apukától hallok olyanokat, amiket abszolút meg sem említ a nő a kedves ismerős és ismeretlen embereknek, mint hogy a fél hónapot nem is az anyukával van a gyerkőc, mert annyit azért nem szeret vele lenni, hogy apuka koszos ruhában kapja viszi magához a nőtől. Reklámozza, hogy neki mindent egyedül kell megoldania, ezért rá felnéznek, közben az első aprósággal már ugrasztja is az apukát. Az ilyentől olyan mérges leszek, legszívesebben elmondanám mindenkinek, de akkor az apukát venné elő...
2010. dec. 12. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%

"Kedves" utolsó válaszoló: Napról- napra, egyre inkább rá kell jönnöm, hogy nagyon sok a buta, faragatlan ember. Itt is ugyanez nyilvánul meg.

A "semmi közöd hozzá" hozzászólónak üzenem, hogy a saját magánéletét ne vigye bele a válaszaiba, lerí róla, hogy gondja akadt "egy szeretővel"...


EZT NEM TUDOM, honnan veszed, de elég merész feltételezés - egyébként szerintem sincs a egy kivülállónak köze ahhoz, hogy ki mit ir magáról.


Nemrég én is feltettem egy kérdést, ahol tutira ő volt az egyik hozzászóló. Elkezdett engem is rágalmazni, meg szeretőnek titulálni. Holott semmit nem tud, csak jár a szája. Százalékában is látszik. Na erről ennyit.


AZT meg végképp nem tudhatod, hogy ez ugyanannyi %-os válaszoló tényleg ugyanaz az ember-e - ugyanis, bármilyen meglepö, SOK emnernek van UGYANANNYI %-a.

AZ MEG, hogy kinek hány %-a van, CSAK attól függ, hogy milyen régen irogat - ugyanis minden idióta lepontozni tud, és soknak ez az egyetlen öröme. Felpontozni sajnálatos módon csak kevesen szoktak, még a kimondottan hasznos válaszokat sem.


Szóval jobban tennéd, ha visszafognád magad, mert azzal, hogy ennyire kevés "adatból" azonositani akarsz valakit, eléggé szegénységi bizonyitvány rólad.

2010. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
linkelj s én megkérdezem:D
2010. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg az a merész, kedves 10. hozzászóló, ha egy ember, egy számára tök idegen embertársát csak úgy, alapok ismeret nélkül szeretőnek titulálja. Szerintem ez a merész!

Ja, nem a százalékokból következtettem, hanem az írásmodorból, továbbá töröltem is a kérdést, mivel olyan válaszokra nem voltam kíváncsi, ami nem a kérdésemre irányult. Úgy dióhéjban ennyit erről. Nem akarok én itt senkivel sem vitatkozni.

Egyébként feltűnt, hogy én legalább a feltett kérdésre válaszoltam? Mindegy, normálisan is lehetne válaszolni a kérdésekre, nem egyszerre elővenni a kérdezőt. Egy emberséges kérdést tett fel a kedves kérdező, remélve, hogy mások is gusztustalannak tartják az ilyenfajta megnyilatkoztatásokat, mint amit leírt. Az, hogyha egy ember ilyennel találkozik, és még csak meg sem fordul a fejében, hogy hoppá, ez normális dolog? Normális dolog ilyen anyának lenni, SAJÁT GYEREKÉVEL kapcsolatos hazugságokkal traktálni idegen embereket? Ha valaki erre azt mondja, hogy semmi közöd hozzá, vagy irigyellek a problémáid miatt, nah az ad szegényes lelki bizonyítvány!

2010. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*bizonyítványt!
2010. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az internet homályában szinte mindenki vetít, szebb képet mutat magáról, áltatja magát ezzel-azzal. Már nagyon sok embert megismertem személyesen is egy internetes közösségi portálról, de szinte kivétel nélkül mindenkiről kiderült, hogy nem 100%-ban olyan, mint amilyen képet festett magáról a virtualitásban.

Az emberek többsége szereti magát sokkal jobb színben feltüntetni, mint amilyen a valóságban, a net pedig erre különösen alkalmas.


Én még pl nem láttam olyat, hogy valaki leírta volna egy netes fórumon magáról, hogy ápolatlan, alkoholista, láncdohányos, lusta, közönséges, buta, ennek ellenére vannak szép számmal ilyen emberek is.


Ha megnézed a médiában a sztrálolt, ismert embereket, meglepődnél, mennyiről derülne ki, hogy bár "fényes a tál, de üres..."

2010. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

belinkelnéd azt a blogot? ha szépen megkérlek

amúgy nagyon ráérhet, de ha elvennéd tőle a hazugságait a tökéletesnek hitt élete romokban heverne, könnyebb mondani valamit, mint meg is tenni és ő inkább csak mondja

2010. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát, mégis mit írjon?

Azt nem írhatja, hogy "Lepasszoltam ma is a gyerekemet, jaj, de jó!"

Aki blogot vezet, biztos, hogy jobb színben tünteti fel magát, mint a valóság.

Aki állandóan kipakolgatja a családi idill képeit az is valamit kompenzál, tuti, hogy nem az van.

Aki a neten él, szinte biztos, hogy kiszínezi a dolgokat.

Ez van!

Meglepődnél, hogy hány pocsék házasság van, miközben a közösségi oldalakon meg apu-anyu összebújva, mint idilli család...

Amit a blogokon látsz, annak jó nagy hányada csak vetítés.

2012. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát, azért mindennek két oldala van, meghallgatnám a másik felet is!
2012. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!