Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagynád, hogy megtévesszen...

Hagynád, hogy megtévesszen másokat?

Figyelt kérdés
Van egy egyedülálló női ismerősöm, blogot vezet a gyerekéről. Benne valami szuper nőnek állítja be magát, mennyi programot csinálnak, milyen jó ő, DE az apukától hallok olyanokat, amiket abszolút meg sem említ a nő a kedves ismerős és ismeretlen embereknek, mint hogy a fél hónapot nem is az anyukával van a gyerkőc, mert annyit azért nem szeret vele lenni, hogy apuka koszos ruhában kapja viszi magához a nőtől. Reklámozza, hogy neki mindent egyedül kell megoldania, ezért rá felnéznek, közben az első aprósággal már ugrasztja is az apukát. Az ilyentől olyan mérges leszek, legszívesebben elmondanám mindenkinek, de akkor az apukát venné elő...
2010. dec. 12. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

A saját blog saját élettér. Ha nekem ahhoz van kedvem, hogy ufo-támadásokról írjak fantazmagóriákat, megtehetem. A kommentelési lehetőség pedig azért van, hogy mások megoszthassák a véleményüket - akár egyezik a blogíróéval, akár nem.


Másrészt emberből vagyunk, ki a fene publikálna magáról olyat, ami degradáló rá nézve? Arról mindenki mélyen hallgat, ilyen az emberi természet.

2010. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van kommentelni a blogjához, innentől a te dolgod, ha akarod elmondod, ha nem hát nem.
2010. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Értem a haragod okát! Engem is dühítenek a hasonló helyzetek. Viszont az első válaszolónak tökéletesen igaza van! Egy blogban azt hazudik az illető, amit akar! Ez van!
2010. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ki írná azt a saját blogjában, hogy "Sz@r anya vagyok, ma se foglalkoztam a gyerekemmel" - és erről egy oldalas leírás.

Én is verhetetlen vagyok az ágyban, ha bárki megkérdezi, a férjemet meg köti a titoktartási szerződés :))

2010. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

No állj. A megdönthetetlen ellenvéleményt pedig az apukától szedted? Mitől igazabb, szentebb az ő szava? Nyilván nem fogja kidicsérni az elvált feleségét. Vagy te az apuka új szeretője vagy, hogy ennyire neki hiszel a volt feleség ellenében?


Amúgy meg tisztán és röviden: semmi közöd hozzá.

2010. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nem kéne mással foglalkozni akkor nem lennél ideges.
2010. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Irígyellek, hogy nincs saját problémád!
2010. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
Az sem biztos, hogy az apuka őszinte.
2010. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Apuka tuti igazat mond, a nagymama is ugyanezt mondta, vagyis megerősítette. És de, van jobb dolgom is, de nem a kötekedők miatt írtam ide, hanem csak nem tudom, hogy manapság már az a norma, hogy mindenféle fórumon hazudjunk magunkról, és az elfogadott?
2010. dec. 12. 20:27
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Napról- napra, egyre inkább rá kell jönnöm, hogy nagyon sok a buta, faragatlan ember. Itt is ugyanez nyilvánul meg.

A "semmi közöd hozzá" hozzászólónak üzenem, hogy a saját magánéletét ne vigye bele a válaszaiba, lerí róla, hogy gondja akadt "egy szeretővel"... Nemrég én is feltettem egy kérdést, ahol tutira ő volt az egyik hozzászóló. Elkezdett engem is rágalmazni, meg szeretőnek titulálni. Holott semmit nem tud, csak jár a szája. Százalékában is látszik. Na erről ennyit.

Kedves kérdező. Sajnos én is tapasztaltam már ilyet, lehet egy azon nőről beszélünk, nem tudom.

Én úgy gondolom, hogy ezek a fajta nők (remélem kevesen vannak) más, idegen emberek véleményeiből merítenek erőt, bizalmat. Mivel a környezetükben élők előtt már eljátszották a lapjaikat, így olyan emberekre támaszkodnak (lelkileg is!), akik előtt még tettethetik a hőst és a csodaanyát. Az ilyeneket csupán sajnálni kell, vagy még azt sem. Gyomorforgató, tudom. A legjobb megoldás, ha tudomást sem veszel róla.

2010. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!