Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik apám barátnője, most...

Tetszik apám barátnője, most mi van? Segítség!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, apám egy volt drogos, felelőtlen ember, de mostanában tartom vele a kapcsolatot, találkozunk stb. Van egy barátnője fél éve és úristen. 30 éves, ilyen tetovált, kissé fiús csaj, mikor megláttam először, tök furát éreztem. Aztán kb. harmadik találkozásunknál azt éreztem, hogy nagyon tetszik. Ez borzasztó kínos, meghalok. De olyan...jaj nem tudom szavakba önteni. Nem merem senkinek mondani, nagyon rosszul érzem magam emiatt, de csak rá tudok gondolni. És nem is azt érzem, hogy szeretnék ilyen anyát, mert nekem van anyám, ez a nő meg nem "olyan" szeretet vált ki belőlem, ráadásul gondolkodásban olyan, mint én, csak 13 évvel idősebb formában. Mit tegyek? Olyan 6-szor találkoztunk, legutóbb 1 hete és én nem bírom ezt az érzést elfojtani. Segítsetek, tudom, hogy ez nem normális! Tisztára kivagyok
2010. dec. 11. 16:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ja,így már értem,köszi.
2010. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 heloszia28 válasza:
pff volt egy kerdezo, aki azt irta hogy “ne menj a divat utan”... ha egy lanynak eloszor tetszik egy lany az mar biztos divatleszbi akar lenni?
2020. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!