Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! A lakótársan barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A lakótársan barátnője rámmászott! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Úristen! Mire vársz még?! Hívd a rendőrséget azonnal!!!!
2010. jan. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több információt esetleg írhatnál... Milyen kapcsolatban vagy a lakótársaddal, mióta vannak együtt... ilyenek.
2010. jan. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.5 éve vannak együtt, elég jól megvannak. legalábbis én így vettem észre. néha tett rá célzásokat, hogy nem vagyok épp csúnya, de ez most kissé letaglózott. sikerült pár pár perc után "leráznom" a csajt, de most kissé felzaklatott a dolog...
2010. jan. 25. 01:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj le vele, majd öld meg a lakótársad szüleit, főzd bele őket a főzelékbe, azt tálald ebédre majd közöld a lakótársaddal, hogy megetetted vele a saját szüleit (mint Cartman a South Parkban). Közvetlenül ez után már nyugodtan közölheted vele, hogy a barátnője egy rib*nc és megfarkaltad, szinte biztos, hogy egyáltalán nem fogja érdekelni.
2010. jan. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rúgd le magadról...

Aztán mond meg neki, hogy ez nem tiszta és téged zavar. Ha meg nem zavar, le ne rúgd magadról! Húzd meg, aztán valamelyikőtök költözik.

2010. jan. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Beszéld meg a csajjal, hogy mi ez az egész. Ha tudjátok rendezni, akkor ok, ha nem és még mindig zaklat, akkor mond el a lakótársadnak... Egyrészt jobb minél előbb megtudnia hogy eléggé könnyűvérű a barátnője... másrészt te ne vessz vele össze, ha belemész ebbe, a csaj úgy fogja beállítani hogy te másztál rá, szóval nem éri meg, jön még csaj...
2010. jan. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!