Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik apám barátnője, most...

Tetszik apám barátnője, most mi van? Segítség!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, apám egy volt drogos, felelőtlen ember, de mostanában tartom vele a kapcsolatot, találkozunk stb. Van egy barátnője fél éve és úristen. 30 éves, ilyen tetovált, kissé fiús csaj, mikor megláttam először, tök furát éreztem. Aztán kb. harmadik találkozásunknál azt éreztem, hogy nagyon tetszik. Ez borzasztó kínos, meghalok. De olyan...jaj nem tudom szavakba önteni. Nem merem senkinek mondani, nagyon rosszul érzem magam emiatt, de csak rá tudok gondolni. És nem is azt érzem, hogy szeretnék ilyen anyát, mert nekem van anyám, ez a nő meg nem "olyan" szeretet vált ki belőlem, ráadásul gondolkodásban olyan, mint én, csak 13 évvel idősebb formában. Mit tegyek? Olyan 6-szor találkoztunk, legutóbb 1 hete és én nem bírom ezt az érzést elfojtani. Segítsetek, tudom, hogy ez nem normális! Tisztára kivagyok
2010. dec. 11. 16:09
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
mármint nem az ijesztő, hogy lány tetszik, hanem a helyzet
2010. dec. 11. 16:28
 12/32 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egyszerûen szimpatikus neked,mert valami màst talàlsz rajta!Ennyi az egész ne hidd azt,hogy te most szerelmes vagy belé!
2010. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
ez más, mindig ő jár a fejemben és mikor látom, nagyon hevesen ver a szívem és késztetést érzek arra, hogy felhívjam magamra a figyelmét
2010. dec. 11. 16:34
 14/32 anonim ***** válasza:
70%
...hát szép egy "család" vagytok...
2010. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%
Es Õ nem tesz olyasmit,ami ezt kivàltotta belõled!Felejtsd el ezt a hülyeséget,még nagyon fiatal vagy,gondolj masra,értelmesebb dolgokra!
2010. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
41%
Gondolj arra, hogyha összejönnétek és lenne köztetek valami, akkor mennyire gusztustalan lenne, hogy "apád járt benne" előtted. Nem fogna el a hányinger?
2010. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
de, de nagyon tetszik és mindig ő jár a fejemben
2010. dec. 11. 17:36
 18/32 anonim ***** válasza:
74%
Gondolj arra hogy te úgy sem tetszel neki ÚGY.
2010. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
46%

Menjél el szépen hozzájuk,és nyomjátok hármasban!

Nehogy visszafogd magad!

2010. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
nekem ő őszintén tetszik és szenvedek miatta, arról meg nem tehetek, ha túl konzervatívak egyesek ahhoz, hogy felfogják és normális tanácsot adjanak
2010. dec. 22. 23:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!