Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik apám barátnője, most...

Tetszik apám barátnője, most mi van? Segítség!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, apám egy volt drogos, felelőtlen ember, de mostanában tartom vele a kapcsolatot, találkozunk stb. Van egy barátnője fél éve és úristen. 30 éves, ilyen tetovált, kissé fiús csaj, mikor megláttam először, tök furát éreztem. Aztán kb. harmadik találkozásunknál azt éreztem, hogy nagyon tetszik. Ez borzasztó kínos, meghalok. De olyan...jaj nem tudom szavakba önteni. Nem merem senkinek mondani, nagyon rosszul érzem magam emiatt, de csak rá tudok gondolni. És nem is azt érzem, hogy szeretnék ilyen anyát, mert nekem van anyám, ez a nő meg nem "olyan" szeretet vált ki belőlem, ráadásul gondolkodásban olyan, mint én, csak 13 évvel idősebb formában. Mit tegyek? Olyan 6-szor találkoztunk, legutóbb 1 hete és én nem bírom ezt az érzést elfojtani. Segítsetek, tudom, hogy ez nem normális! Tisztára kivagyok
2010. dec. 11. 16:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
37%
Ha érzed,hogy nem normàlis,akkor tegyél ellene!Ebredj fel!
2010. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
67%
keress egy srácot és k*rjatok egy vadat. jót fog tenni.
2010. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
de nem megy, nem tudok ellene tenni, az érzés még megmarad és nagyon rossz. de ugyanakkor elég undorító belegondolni, hogy az apámmal jár, aki mellesleg olyan számomra, mint valami haver, akivel néha találkozom
2010. dec. 11. 16:17
 4/32 anonim ***** válasza:
14%
Hát..először is próbálj nem rá gondolni, ha tényleg bejön neked akkor tudom, hogy nehéz, de próbálj ne rá gondolni. Legyél a haverokkal, kösd le a gondolataidat. CSAJOZZ BE! El kell fogadnod, hogy ő úgyse lesz a tiéd...de gondolom, ezt tudod.
2010. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
de nem csajozom be, nem érted, hogy lány vagyok?
2010. dec. 11. 16:19
 6/32 anonim ***** válasza:
55%
Te még mondod neki,hogy csajozzon be,mikor 17 éves lànyról van szó!Keress fiukat magadnak!
2010. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

A kérdés, hogy egyébként is a lányokhoz vonzódsz, és csak az "apám barátnője tetszik" érzéssel nem tudsz mit kezdeni, vagy most szembesülsz először vele, hogy egy nő tetszhet..

A tanácsom kívülállóként mindenképpen az, hogy próbáld meg magát az érzést feldolgozni magadban, és ne a nőre koncentrálj..mert beteljesülés szempontjából nagyon esélytelennek hangzik, már csak az apád miatt is..

2010. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
61%
majd el fog múlni. próbáld úgy időzíteni a találkozást apáddal hogy ő nincs ott.
2010. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%
Ne menj a divat utan,keressél valami helyes pasit magadnak!
2010. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
nem most szembesültem ezzel először, tavaly majdnem összejöttem egy lánnyal, de összevesztünk, aztán fiúval jártam. de ez az ember teljesen olyan, akin nem tudok hibát találni, mert tökéletes és borzasztóan tetszik, ami hihetetlenül jó érzés, de ugyanakkor ijesztő is és nem tudok vele mit kezdeni
2010. dec. 11. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!