Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik apám barátnője, most...

Tetszik apám barátnője, most mi van? Segítség!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, apám egy volt drogos, felelőtlen ember, de mostanában tartom vele a kapcsolatot, találkozunk stb. Van egy barátnője fél éve és úristen. 30 éves, ilyen tetovált, kissé fiús csaj, mikor megláttam először, tök furát éreztem. Aztán kb. harmadik találkozásunknál azt éreztem, hogy nagyon tetszik. Ez borzasztó kínos, meghalok. De olyan...jaj nem tudom szavakba önteni. Nem merem senkinek mondani, nagyon rosszul érzem magam emiatt, de csak rá tudok gondolni. És nem is azt érzem, hogy szeretnék ilyen anyát, mert nekem van anyám, ez a nő meg nem "olyan" szeretet vált ki belőlem, ráadásul gondolkodásban olyan, mint én, csak 13 évvel idősebb formában. Mit tegyek? Olyan 6-szor találkoztunk, legutóbb 1 hete és én nem bírom ezt az érzést elfojtani. Segítsetek, tudom, hogy ez nem normális! Tisztára kivagyok
2010. dec. 11. 16:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
97%

"17 éves lány vagyok...apám egy volt drogos, felelőtlen ember...Van egy barátnője fél éve és úristen. 30 éves, ilyen tetovált, kissé fiús csaj...Aztán kb. harmadik találkozásunknál azt éreztem, hogy nagyon tetszik."


Semmi baj,hidd el:)

Ilyen egy igazi modern,szabadelvű család,melyet az SZDSZ is megálmodott:D


20/F

2010. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
50%

Mi a gondod a válaszokkal?

Kérdezd meg a csajtól hogy mi a véleménye rólad,vagy tegyél konkrét ráutaló magatartást,hogy észrevegye hogy tetszik Neked.Aztán minden megy magától,ha tetszel neki,ki fogja mutatni,ha meg nem,akkor el fog hajtani.Ennyi..

2010. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
60%

"Verd ki a fejedbol", fejmosas!

Lehet, hogy csak szeretnel ugy ki nezni, mint O, de lehet, hogy "szerelem", ami viszont nemigen termeszetes, s ha ez kiderul, akkor a papad nem fog megdicserni, esetleg lecsap, s aztan elfelejtheted, de nem lehet tudni azt, hogy hogyan is reagalna.

2010. dec. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
61%
Én 15 éves lány vagyok, teszik a tanárom már kb 3 éve, de érzem, hogy kezd elmúlni. Persze ez teljesen más helyzet, de akkor is próbálj rá nem úgy gondolni, mint potenciális jelöltre, mert 1, van barátja 2, fiúbarátja van 3, sokkal idősebb nálad 4, ha ezek nem lennének gondok, akkor is egy családtagoddal járt előtte, úgyhogy tabu. Egyébként ne pazarold rá az idődet, nem hiszem hogy 17 évesen megtalálnád az igazit, pláne nem az ő személyében. Nehéz dolog, de kitartással sikerülni fog őt elfelejteni.
2010. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

"Semmi baj,hidd el:)

Ilyen egy igazi modern,szabadelvű család,melyet az SZDSZ is megálmodott:D "


ja, hát a családom tagjai tanultak, az anyám ügyvéd, az apám életvitele a saját sara, az érzéseimről meg nem tehetek. szerintem ez nem elítélendő, csak nehéz

2010. dec. 23. 12:29
 26/32 anonim ***** válasza:
41%
Figyelj..néztem a válaszaidat..és szerintem te félig-meddig bebeszéled magadba hogy neked tetszik az a nő. Úgy értem ... volt egy pillanat amikor megfogott benne valami,és te ezt az érzést még nem engedted el/ nem tudod elengedni.ha tisztázod magadban hogy : nem . nekem ez a nő nem tetszik akkor hiddel sikerülni fog elfelejteni őt.
2010. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

A nagy számok törvénye alapján ez a nő valószínűbb, hogy heteró, mint biszex, netán leszbi. Apád csaja stb.. Mindegy, szóval nyilván esélytelen, tudom, ezzel nem mondok újat.. Ugyanakkor elég nehéz egy vonzalmat magunkba fojtani, ha rendszeresen látjuk az illetőt (nekem még sosem sikerült), szóval én csak azt az egy kiutat látom, hogy ne lásd őt többet, különben idővel csak szenvedést okozna a reménytelen epekedés. Ha nem látod többször, max álmodozol róla még pár hétig, de megunod, úgyis új impulzusok fognak érni..

Tudom, pont ez a része a legnehezebb, hogy ne találkozz vele. Nem tudom, ki lehet-e találni valami megoldást erre. Mondjuk ha találkozol fateroddal, előtte kipuhatolni, hogy megjelenik-e a nő. Vagy akármi. Mennyire vagy bizalmas viszonyban apuddal? Tudja, hogy csajok is szoktak tetszeni? (Gondolom nem, mivel fiúk is. Csak ha leszbi lennél, akkor lettél volna már kénytelen bevallani. Vagy?) Mindenesetre ha sehogy nem jön össze, hogy ne lásd, és jóban vagytok, és intelligens normális ember (értem ezalatt, hogy nem hiszi azt, hogy a szexuális irányultság elhatározás kérdése, ami "ellen lehet tenni"), be is adagolhatnád neki szépen lassan a dolgot mindkettőtök érdekében, és akor ő is azon lesz, hogy ne találkozz vele többet:)

Bizonyos pontagyú síkgyökér tahóktól meg szívesen megkérdezném, hogy ha betévednének egy olyan városba, ahol a homik vannak többen, és a heteró lenne a megtűrt "divat", rá tudnák-e kényszeríteni magukat, hogy onnantól kezdve csak azonos neműekbe szeressenek bele.. (Akinek inge, vegye magára!)

Ha neked nem tetszenének a fiúk is, csak a csajok, szóval azt írtad volna, leszbi vagy, tuti, hogy akkor is kaptál volna olyan válaszokat, hogy "fogalkozz inkább fiúkkal".

Engem ha sósavval kényszerítenének, akkor sem tudnék szerelemmel szeretni egy nőt, mert én a fiúkhoz vonzódom.

L/25

2010. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
jav.: Elnézést a "pontagyú síkgyökér tahó" megfogalmazásért, írhattam volna egyszerűen butát is. Nem szeretek támadó válaszokat írni.
2010. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok,hogy reménytelenül epekedik?Ezt hol írta?
2010. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ezt nem írta, de ez lehet belőle egy idő után. Legalábbis velem mindig így volt, ha megtetszett valaki reménytelenül. Csak akkor bírtam elfelejteni, ha nem láttam többször, ellenkező esetben nagyon hosszú időbe telt. Persze mindenki magából indul ki.. én is csak a saját tapasztalataimra tudok alapozni.
2010. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!