Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltam, vagy min...

Mit csináltam, vagy min változtassak? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az unokatestvéremmel kialakult 1 jó kapcsolatunk, nagyon jól megértettük egymást... Aztán rá 1-2 hétre, leköltöztek apám testvére, és annak 4 gyereke.. Az unokatestvéremmel még először jóba voltam, utána egyre inkább hanyagolt, és egyszer csak leoltott, hogy éljem a magam életét, és haggyam ő is had élje a saját életét.. Mert nemcsak én vagyok a világon, meg ilyeneket vágott a fejemhez.. Én elsírtam magam, mert csak ő volt nekem, akivel megoszhattam mindent, és mindent megbeszélhettünk egymással.. És arra is azt mondta, hogy ha valóba tudnám mi az élet nem sírnák... És mostanába ha idejár allig szól hozzám, ma pl azt mondta anyunak, ha jól viselkedne segítenék neki... Megcsináltam magamtól a dolgot, és mielőtt elment azt mondta:látod, meg tudod te oldani magadtól ha nagyon akarod na cső... Nagyon fáj ez nekem.. Kérem a segítségeteket, hogy mibe kéne változnom, vagy mit reagáljak erre?
2010. dec. 9. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon ráakaszkodtál.
2010. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet hogy nagyon ráakaszkodtál..

De a legjobb ha szemtől szembe megkérdezed hogy mi baja.

2010. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ő szokott hozzánk járni, és olyankor szoktunk beszélgetni.. ő is a bajait, meg én is.. habár lehet, hogy van igazad, mert lehet sok volt neki ez így hirtelen, mert nehéz az élete neki is... akkor nagyon semmit nem is tudok csinálni ugye? azért köszi..
2010. dec. 9. 21:21
 4/4 A kérdező kommentje:
megkérdeztem.. akkor mondta azt, hogy minnél idősebb leszek, annál jobban rájövök milyen az élet, és a legvégén már sza...k az egészre.. olyan volt, mintha meg akart volna leckéztetni.. vagy csak fel akarna készíteni
2010. dec. 9. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!