Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jól csináltam? Mit változtassak?

Jól csináltam? Mit változtassak?

Figyelt kérdés
ma kezdtem el a 90napos diétát.reggelire egy kávét ittam tej,cukor nélkül,délelőtt egy fogyiteát,délben egy vajas,parizeles barna kenyeret,nálunk 3kor vn ebéd,akkor ettem egy pici párolt csirkemellet,5kor ey joghurtot+banán,este 7 körül egy tjást ennék sajttal+paprikával.ez igy jó,vagy már el is rontottam?:( holnapra tudnátok menüt irni
2009. márc. 30. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
olvass el egy 90 napossal kapcsolatos oldalt. Én nem vagyok a híve de azt tudom hogy reggel kell enni a gyümölcsöt. Meg nemtudom milyen nappal kezdted nem írtad le:P de egy normál fogyókúrába belefér így.
2009. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,igazából 20 kilót szeretnék fogyni,ami szülés után rajtam maradt.sajna anyóséknál lakunk igy nem nagyon tudok válogatni:(
2009. márc. 30. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A gyümölcsöt ha jól tudom reggelire ajánlják. Amúgy szerintem jó a fehérje napod. Bár vigyázz arra is, hogy ne egyél nagyon keveset, ne legyél éhes, mert egyrészt nem olyan kitartó akkor az ember, másrészt ha lassul az anyagcseréd, utána a normál adag is jobban meglátszik.

Bár nem tudom, milyen mennyiséget eszel, de pl a kalóriaszegény zöldségből egyél viszonylag nagy adagokat.

2009. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Reggel gyümölcsöt kell enni.Én már a felénél tartok már nem nagyon birom a gyümit ezért 100%gyümölcslevet iszok elég gyakran reggel.Ne koplaj, egyél rendes adagokat,ebéd és vacsora között még be szoktam iktatni valami könnyü kaját persze a napnak megfeleően .Egyél sok zöldséget ,most jöttem rá hogy szeretem a reszelt sárgarépát,savanyu káposztát,uborkát.Holnap keményitő napod lessz igy ehetsz párolt zöldséget akár rizzsel én aszt szeretem a legjobban +káposzta.Sütőben sult szalma krumpli.Kitartást.
2009. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!mindenki azt irja,h reggel kotelezo a gyumolcs evés. én reggel sosem eszek gyumolcsot.mindig az eszek,amilyen napom épp van,ugyanis ures gyomorra nem nagyon tudok enni gyumolcsot.1 hónapja csinálom,és eddig 10 kg-t sikerult leadnom.én is 20 kg-t szeretnék leadni,de ha kicsit tobb menne le,még jobban orulnék.de,ha már kívánod a gyumolcsot,akkor inkább reggel egyél,kivéve a gyumolcsnap,ugyanis akkor egész nap ehetsz,amennyi csak jól esik.sok sikert!
2009. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!