Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltam? Miért csúfolnak?

Mit csináltam? Miért csúfolnak?

Figyelt kérdés

az osztálytársam ott tesz mindig keresztbe,ahol csak tud


ha pl felelésnél egy szót véletlenül rosszul mondok,beordít a terem közepéről,hogy -Fúúúj,xy,hogy lehetsz ennyire béna,olyan hülye vagy!!


és ma is,amikor bementem a terembe,hallottam,hogy ott néhány másik osztálytársammal beszélget,hogy nem tom kicsoda mondott valamit,és kérdeztem,hogy kicsoda? erre a srác elkezdett velem ordibálni,hogy -Semmi,mi közöd van hozzá,te hülye p!csa?!


és persze a többiek meg kiröhögtek


és erre még csak rátesz egy lapáttal az is,hogy van egy másik osztálytársam,aki minden srácnak tetszik,és az a csaj is,egyik pillanatban még egész kedves velem,a következőben meg megaláz mások előtt


tesin kb a fél lányoknak nem volt cuccuk,erre leültek a padra,és pont előttük álltam,és a csaj elkezdte nyomogatni a seggemet o.O erre hátrafordultam és mondom neki -Mi a szart csinálsz?? és még ő kezdett el úristenezni,hogy én mit szólok hozzá?


és vagy 1 hónappal ezelőtt kb dobált meg ütögetett a füzeteivel


pedig nem is csináltam semmit,annyi volt,hogy ott rajzoltam a helyemen,erre éreztem,hogy valamivel fejbevertek,erre a csaj ott röhögött néhány emberrel...


és persze mikor hozzávágtam a füzetét vagy 2 alkalom után,még én lettem megfenyegetve,hogy szétvernek (mármint a fiúk)


és legszivesebben már megpüfölném őket,de alsóban ki voltam közösítve,és most azzal,hogy csendes vagyok,és sose mondhatom ki a véleményemet,elértem,hogy legalább za osztálytársaim nagy része nem csúfol,viszont ha verekednék,azért az osztályból is megint ki lennék közösítve,és itthon is anyámék megvernének...


ennyit meg azért nem akarok kockáztatni


a tanároknak hiába szólok,mert annyit mondanak rá,hogy majd beszélnek az osztállyal,de az semmit sem ér,anyámék meg úgy vannak vele,hogy csúfolnak? hát az az én bajom,az én hibám,oldjam meg magamnak..


mit csináljak?


13l


2011. nov. 15. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
tépd meg a csajt jó alaposan, és jelentsd ki hogy ez a sors vár az összes kis nyomira:D
2011. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Járj karate, judo vagy jusjitsu edzésre. Csak egyszer vágod képen...
2011. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Most szomorút mondok: a legtöbb iskolai zsarnoknak nincs különösebb oka arra, hogy piszkáljon. Egyszerűen, mivel csendes vagy, ezért te lettél a támadható préda.

Ezek a lányok istenigazából attól rettegnek, hogy ki lesznek utálva az osztályból, vagy pedig otthon el vannak nyomva. Ezért keresnek valakit akibe belerúghatnak.

2011. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért történik meg veled mindez, mert úgy érzik, hogy veled ezt meg lehet tenni.

Semmi értelme nincs annak, hogy az ilyen kretének viselkedésére erőszakkal reagálj. Próbálj meg ironikus megjegyzéseket tenni ha provokálást tapasztalsz.

Viszont semmiesetre s panaszkodj a tanároknak.

1. Ők sem tudnak ez ellen bármit is tenni. /elvégre nem óvodában vagytok/

2.A spicliket nagyon nem szeretik.

2011. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pofongyűröd 1-szer a kiccsajt.Mit képzel ő.Ki ő az isten?!

Ne félj egy pofon fenyités és többet nem fog szekálni.

Velem is ezt csinálták,és nekem bejött.(Csak annyi hogy én fiu vagyok és velem fiuk csinálták)

2011. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hali.

A 15:36-os vagyok.Még annyit,hogy ha nem akarsz erőszakhoz folyamodni,akkor szólj vissza neki.

pl ő azt mondja hogy:Egy kis k**va vagy te azt mondod

-Ne keverj össze magaddal.

2011. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az általános alsó volt a pokol.

Volt egy lány, aki mindenkit terrorizált, értsd: kaját kellett neki adni, tesi előtt-után levetkőztetni-felöltöztetni, házi feladat az alap volt.

Egyszer kinevettem, mert nem tudta mennyi 2x2, jól megvert. Sosem volt bátorságom kiállni ellene. A lányokkal közösen sem mertünk összefogni, mindenki félt tőle. Szerettem suliba járni, de egy idő után reggelenként azt mondtam apumnak, hogy "Nem akarok iskolába menni mert..." és itt jött egy hazugság: félek attól, hogy kérdez a tanár, nem tanultam meg a verset, fáj a fejem, fáj a gyomrom, stb.

Persze nem ejtették aput a feje lágyára, ezért mindig kiderült, hogy mi a baj.

Az lett a vége, hogy osztályt váltottam. Eleinte még oda is eljött, hogy piszkáljon, de az új osztálytársaim nem féltek kiállni mellettem...


Szóval a Te esetedben - bár nem vagyok az erőszak híve - de úgy gondolom, hogy tépd meg a kiscsajt. Ha esetleg anyudék megszólnak, hogy mire volt ez jó, akkor mondd meg, hogy mivel ők sz*rtak rá, hogy neked mi a problémád, ezért kénytelen voltál magad elintézni ezt...

2011. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi :)


ma valamiért kedves volt o.O ez fura

2011. nov. 16. 16:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy látta miket irunk erre a kérdésre és megijedt xD
2011. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát....nem hiszem de ki tudja :DD
2011. nov. 16. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!