Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért nem tudja megneve...

Sok nő miért nem tudja megnevelni a lányát?

Figyelt kérdés

Szomorú hogy felmegyek a közösségi oldalakra és 10-ből 8 lánynak az érdeklődési köre csak buli meg a pasik, na meg a vásárlás.Természetesen az már nem is "csaj" aki nem rak ki magáról valami erotikus képet, ami lényegében felhívás egy .......és még örülnek is ha megírják nekik az értelmi fogyatékos pasik hogy "de megb....álak".

Meg a "kedvencem" mikor a kedvenc könyv kategória mellé beírják: Még mit nem v. az meg mi v. utálok olvasni.


Ilyenkor hol vannak az anyák, akik elvileg sokkal jobban megértik a lányaikat és sokkal komolyabb kapcsolatot ápolnak a lányaikkal, legalábbis a magánélet terén, mint az apák?

Vagy ezekről tudnak és esetleg ők sminkelik ki a lányukat minden péntek este a buli előtt és ők adnak nekik óvszert ha netán egy pasi elkapja őket és a kocsijában megb...


Komolyan nem értem, miért hagyják ezt a szülők, s főképp az anyák?


2010. dec. 8. 23:04
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:

Érdekes, engem nagyjából elengedtek mindenhová, mégsem voltam k*rva, drogos vagy alkoholista, jól tanultam stb. Ez leginkább a szülő és gyermek közötti bizalmi helyzeten múlik. Ha valakit nem engednek el sehová, de nincs meg a bizalom, akkor el van szúrva az egész. De majd rájössz.

2010. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
88%

Ilyenkor örülök, hogy annó anyukám leszidott mert 13 évesen hajnalig akartam diszkóba maradni és sminkelni magam a suliban. Persze szerencsére hamar kikerültem ebből a "baráti körből" ahol az a menő akinek kilátszik a bugyija és a melltartója, egy kiló smink van rajta, és legalább x pasival együtt volt.


Büszke vagyok anyukámra, hogy egy normális nőt nevelt belőlem, és nem egy ócska r.bancot!

2010. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
74%

Szia.


Sok minden állhat a háttérben.


Például van olyan szülő, aki azt sem tudja eszik-e vagy isszák a fb-ot meg wiwet.


Róluk nem tudok mit írni, egyszerűen csak naívak. Bár megjegyzem ha az én gyerekem ülne a gép előtt én bizony utána néznék hogy mi a fenét csinál.


Azok a szülők szerintem a meglepőek akik a 13-15 éves lányukról készült épphogy van rajta egy kis ruha fotó alá még bekommentálnak hogy büszke vagyok rád.


Nem vagyok még idős, 23 vagyok, de én sem értem hogy nem tudják ennyire felügyelni a gyereküket. És nem csak közösségi oldalakról van szó, még az a legkevesebb baj, de hogy egy 14 éves GYEREK mit keres hajnalig a discoban és hogy nem lehet odafigyelni egy kicsit rá, ezt nem értem.


A férjem húga 17éves, már 3 éve szóltunk mi a szüleinek hogy figyeljenek rá mert eléggé érdekes társaságba keveredett. A mai napig azt sem tudják hova megy suli után, többször rajtakaptuk lógáson és soha egy hol voltál nem hangzik el. Akkor mit várunk?:S

2010. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
87%

A szomszédom nem ért a számítógéphez, ezért elhívott egy szakembert, aki belenézett az otthoni PC-be.

Kiderült, hogy a 12 éves leánya, kb 120 férfivel tartott fenn kimondottan szexuális tartalmú, "netes viszonyt" !!!!!!!!

2010. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
50%

1) nem minden fiatal ilyen, hála a jó égnek

2) általában a gyerekeit letojó(pl. egész végig dolgozik, és alig látja a gyereket) vagy ugyanilyen értelmi szintű anyukák gyerekei lesznek azok, akik "szexi" képeket tesznek fel magukról 10-15 évesen

3) osztálytársak, kortársak nyomása (egy bizonytalan tininek igenis rengeteg gondot okozhat, ha nem tud beilleszkedni egy közösségbe, és ezért gyakran még az alapszemélyiségét is képes feladni... csak azért, hogy ne legyen egyedül és ne közösítsék ki

4) azt hiszik, ez a menő (főleg ha a "suli/osztály legnmenőbb csávója", ill. az őket körbevevő srácok nagy többsége is a k.rvás csajokat preferálja)

2010. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

07:15-ös kommentre:

Nem feltétlenül a gyógyszeres, és a súlyos pszichés betegségekre gondoltam, hanem gondolkodásbeli és érzelmi félresiklásról


Volt egy lány ismerősöm, az anyja 20 évig zsarnoki szigorral őrizte, nem engedte el sehova. A búra alatt az iskolában végig a "ciki" csajok között lapult, mint a krumpliszsák.

Most 23 éves és azóta hogy felszabadult, fűvel fával kefél, lányokkal nyalják egymást, válogatás nélkül kipróbál mindent, csinálja a balhét. Mert elbaszták a fiatalságát, és azt hiszi szerencsétlen, hogy ezzel bepótolhatja. Mindezt azért, mert akkor csak egy KICSIT többet kellett volna engedni!

2010. dec. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!