Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért nem tudja megneve...

Sok nő miért nem tudja megnevelni a lányát?

Figyelt kérdés

Szomorú hogy felmegyek a közösségi oldalakra és 10-ből 8 lánynak az érdeklődési köre csak buli meg a pasik, na meg a vásárlás.Természetesen az már nem is "csaj" aki nem rak ki magáról valami erotikus képet, ami lényegében felhívás egy .......és még örülnek is ha megírják nekik az értelmi fogyatékos pasik hogy "de megb....álak".

Meg a "kedvencem" mikor a kedvenc könyv kategória mellé beírják: Még mit nem v. az meg mi v. utálok olvasni.


Ilyenkor hol vannak az anyák, akik elvileg sokkal jobban megértik a lányaikat és sokkal komolyabb kapcsolatot ápolnak a lányaikkal, legalábbis a magánélet terén, mint az apák?

Vagy ezekről tudnak és esetleg ők sminkelik ki a lányukat minden péntek este a buli előtt és ők adnak nekik óvszert ha netán egy pasi elkapja őket és a kocsijában megb...


Komolyan nem értem, miért hagyják ezt a szülők, s főképp az anyák?


2010. dec. 8. 23:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
24%

Felszínesek a kapcsolatok. A szülő eljár, dolgozik napi 8-10 órát (valaki még ennél többet is),s mikor haza megy sem türelme,sem pedig energiája nincs már a gyerekkel foglalkozni,s inkább ráhagyja a dolgokat, amíg nem történik valami komolyabb baj. Persze ilyenkor meg mindenki tépi a haját, meg sipákol, hogy jaj istenkém,miért nem figyeltem jobban a gyerekre, miért túlóráztam annyit stb... Aztán van a másik véglet, aki túlságosan félti,és odafigyel a gyerekére, minden lépését ellenőrzi. Ezek azok a szülők, akik az őrültbe kergetik a gyereket,s utána meg súlyos pénzeket költenek elvonóra.

Nagyon nehéz megtalálni az arany középutat, de nem lehetetlen, az én szüleimnek is sikerült. Elengedtek diszkóba 15 évesen, (a 20 éves bátyámmal vagy a 24 éves unokanővéremmel),de max. éjfélig. Megkaptam mindent,amit csak meg tudtak adni, de mindent mértékkel. Hagytak, hogy tapasztaljak, de odafigyeltek rám. Most itt vagyok 20 évesen, vannak barátaim, járok bulizni, van kapcsolatom,de ami a legfontosabb, hogy van önbecsülésem és büszkeségem annyi, hogy nem adom magam oda ész nélkül bárkinek, mint azt ahogy a korombeli lányok többsége teszi. Néha iszom alkoholt,vagy elszívok egy spanglit, de sose ütöm ki magam annyira, hogy ne tudjak magamról. És jól érzem magam! Megtanítottak arra, hogy mindent lehet, de normális kereteken belül. Ez hiányzik sok fiatalból.

2010. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
91%

de sok kiábrándult ember, akik rájöttek, hogy a facebook a "kémkedési láz" egyik formája, és törölték magukat. Többek közt én is.


Nem akarok update lenni, ki milyen böszmeséget csinált előző este. Nagyon nem érdekel.

2010. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
65%
Hát én pl olvasni utálok, nem köt le, elalszok felletette. De viszont bulizni se járok, és pucér képeim sincsenek fent semmilyen közösségi oldalon. Színházba pl szeretek járni. De az olvasás maga nem tud lekötni. Nem érzem úgy h ettől én nem lennék megnevelve. Sztem a nem szeret olvasni és a pucér képek közöségi oldalakon nem egy kalap.
2010. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
5%

Nem félrebeszélni kell h mit miért.

Hanem elfogadni h vannak jobb csajok tőletek(akik sírtok h mivan)

Az meg h ki mit mutat meg magából az magán ügy és ha jólnéz ki igenis mutassa meg mije van.


Tudod ezeknek a csajoknak van életük nem azoknak akik szídják őket.

18/F

2010. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
90%

23:28

nemi életük biztos van, meg a nőgyógyásznál is üdögelnek eleget :P

2010. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

23:28


Nagyon tévedsz barátom, én fiú vagyok kicsit idősebb nálad, van b.nőm és jogi karra járok.

2010. dec. 8. 23:34
 17/36 anonim ***** válasza:
85%
A nemi életüket a nemibeteg gondozóban kúrálják ki.
2010. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
79%

A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:28

Te ezt az erkölcstelen maszlagot nevezed életnek? Hol van a női büszkeség?

2010. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ezen a 20:38-ason de jót nevettem..:) Minden jót kívánok neki, vegyen feleségül egy olyan lányt és éljen vele boldog, hosszú életet..xD Ha kedveled a nyitott kapcsolatot, nosza rajta! Gondolom azzal tisztában vagy, ha neked megmutat mindent, akkor mindenki másnak is!


Egyébként ha egy 18-20 éves lány csinálja ezt, akkor az már az ő baja, akkor már lehetne annyi esze, hogy eldöntse, ki akar lenni. Inkább 12-13 évesen mennek a lányok a trend után, ágyon fetrengős képek, és hasonlók.. Sok szülő ekkor veszít el minden kapcsolatot a gyerekével, persze azt kell mondjam, ez mindkét fél hibája. Ha a gyerek önfejű, akkor max tiltással lehet visszatartani ilyesmitől, de akkor meg megcsinálja a szülő háta mögött. Hogy miért? Mert ma erről szól a világ!

Nem vettétek észre, hogy már a tetőcserepet is pucér nővel reklámozzák? Ez teljesen természetes dolog..ezek a lányok már elhiszik, hogy a testük csak egy eszköz ahhoz, hogy elérjék amit akarnak. Szomorú..

2010. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
66%
Mert van korbácsuk :D. Vegyél egyet Te is.
2010. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!