Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért nem tudja megneve...

Sok nő miért nem tudja megnevelni a lányát?

Figyelt kérdés

Szomorú hogy felmegyek a közösségi oldalakra és 10-ből 8 lánynak az érdeklődési köre csak buli meg a pasik, na meg a vásárlás.Természetesen az már nem is "csaj" aki nem rak ki magáról valami erotikus képet, ami lényegében felhívás egy .......és még örülnek is ha megírják nekik az értelmi fogyatékos pasik hogy "de megb....álak".

Meg a "kedvencem" mikor a kedvenc könyv kategória mellé beírják: Még mit nem v. az meg mi v. utálok olvasni.


Ilyenkor hol vannak az anyák, akik elvileg sokkal jobban megértik a lányaikat és sokkal komolyabb kapcsolatot ápolnak a lányaikkal, legalábbis a magánélet terén, mint az apák?

Vagy ezekről tudnak és esetleg ők sminkelik ki a lányukat minden péntek este a buli előtt és ők adnak nekik óvszert ha netán egy pasi elkapja őket és a kocsijában megb...


Komolyan nem értem, miért hagyják ezt a szülők, s főképp az anyák?


2010. dec. 8. 23:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Ne is mondd. Tegnap és ma is belenéztem a Való Világ adásába, és megrökönyödtem, hogy milyen undorító k.vákat tesznek a műsorba. Sztripíztáncos és "modell" mindegyik. Annyira fel.b-ta a csőrömet, hogy el is kapcsoltam rögtön. Ez kell főműsoridőben, mikor a gyerekek is látják. Hát kiről vennének mintát? Elkeserítő.
2010. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
15%
A tiniket érdekli az élet legyen fiú vagy lány. Egy jó szülő hagya hogy a gyerek felnőjön, fel késziti öket az életre de hagya hogy a saját utjukat járják. Ettől nem leszel rossz szülő.
2010. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%

mert akkor nem látja anyuci : D Suliba is így van :)

Mindenki nagy perverzes poénos főleg a fiúk,amikor meg szülő-gyerek program van akkor meghúzzák magukat: D

Csak azt hiszik,hogy menők lesznek ha hlyének tettetik magukat...vagy nem is tettetik: D

Azért neten teljesen más...sok szülő nem ért semmihez csak a gyerek kéri h. legyen már gépe meg net meg minden és nem tudják ellenőrízni a gyereket,hogy mit csinál meg minden.

2010. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kislány az iwiw-en, már egy ilyen gyűjtőblog is kiszúrta magának nem egyszer. 12 éves kb., ilyen bőrkesztyűs semmit sem takaró ruhás kép volt fent róla, az egyik kép alatt amin a barátnőjével volt, azt hiszem az volt írva, hogy "r*bancok", az anyja hasonlóképp egy szőke plázacica egy kigyúrt palival. Az anyjával egymás ismerősei iwiw-en.

Ő pl. gondolom megnevelte a lányát. Erre. Igazi anyja lánya.

2010. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%

Nem hagyják az anyák.

Akiket te látsz, az csak az ócska felszín, lumpen szülők neveletlen,ólombuta gyereke.

A normális családokban ma is rendes nevelést kapnak a lányok - fiúk.Tanulnak, olvasnak, művelődnek, értékes élményeket gyűjtenek, később családot alapítanak. Ugyanezen értékek mentén nevelnek gyereket.

Hidd el, ők a többség, csak nem olyan harsányak, kevésbé veszed észre őket.

2010. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van!! Jó sok a kis ribanc... Nem értem én sem, miért kell ezeket nevelni belőlük. Rátapadnak, nyomulnak a pasikra , mint valami piócák. Undorító. A diszkóba is seggük partja is kint van olyan rövid a szoknya és segg részegek meg cigiznek. Régebben nem ilyen élet volt. Na mind1. Majd lesz ez még így se.
2010. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és a legszörnyűbb, hogy akár délutáni időpontban is simán bekapcsolják a villát, amikor is a tizenéves vagy az alatti gyerek ül/ülhet a tévé előtt, elkeserítő. Az a baj, hogy a tinik/gyerekek nem a szülőktől tájékozódnak, hanem kizárólag a médiából. Sok szülő letudja ott a gyereknevelést, hogy etetjük, megveszünk neki mindent, tiltani nem tiltunk, mert az nem jó. Tapasztalatból írom mi megy az általános iskolákban: a gyerek nem tud helyesen írni, nulla felkészüléssel, hiányos cuccal érkezik az iskolába. Kérdem én a szülő hol van? Egyszerűen nem foglalkoznak a gyerekkel, tévé, számítógép a szobában, és ennyi, az hogy kész van-e a lecke, be van-e pakolva a táskába, le van ejtve. Egy másik kérdésnél a kamaszok kategóriában olvastam és elszörnyülködtem, hogy sok általános korúnak, még a szülő adja a cigit, vagy a pénzt rá! Gyakorlatilag tudomásuk nincs róla a gyerek merre jár, kikkel barátkozik, azoknak milyen családja van.
2010. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
49%
Mert nevelhető
2010. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Valaki írta, hogy ez nem a többség.Hát el kell szomorítanom, mert igen ez a többség, aki nem hiszi járjon utána, go faceb. vagy mi egy más, sőt ha bemész egy ált. isk. 8.osztályába 90%-a lányoknak már nagyban nyalja a fagyit minden hétvégén a bulik után,van hogy egyszerre többet........
2010. dec. 8. 23:24
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt nevezem Szex és New York szindrómának. Tipikus.
2010. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!