Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy cselekednél a helyemben?

Hogy cselekednél a helyemben?

Figyelt kérdés

A történetem kissé furcsa lehet, kezdem ott hogy alig 2hete lettem figyelmes egy 3 tagú lány társaságra(olyan művész félék), akik valami okból kifolyólag hajléktalanok már 1éve lassan.

Az egyik lány felkeltette az érdeklődésem a helyzethez képest, ugyanis ápoltak és már párszor meghívtam őket egy meleg italra vagy kajára mellette jókat beszélgettünk.

Ő jár a fejemben most, hogy mit tehetnék tetszik a lány be is vallanám neki de a másik kettővel mit lehetne kezdeni?

Bunkóság ha konkrétan ki akarom húzni ebből az életből, és járni is szeretnék vele? Úgy hogy a másik két bnőjével abszolút nem tudom mit lehetne kezdeni?

23/F


2010. dec. 7. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság. Ismerkedj vele, aztán majd kialakul:)
2010. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel passzolunk egymáshoz, ezért látom értelmét a dolognak. Nagyon hálásak, azt már sikerült levennem :)
2010. dec. 7. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság:)

Ismerkedj vele aztán kialakul.

Az egész világot te se veheted a nyakadba:)

2010. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
miért élnek így? mert élvezik? mert akkor nem tudod kihúzni belőle..
2010. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy részben a jó barátnői összetartás húzta le őket ide nem tudom miből kifolyólag, de erről nem mertem kérdezni nehogy ellógjanak előlem. Leghamarabb csütörtökön járok arra, ahol megtalálom őket. Talán majd akkor meg kérdezem, hogy mégis mi az oka.
2010. dec. 7. 22:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Arra azért a nagy szeretgetés közben figyelj oda, nehogy palira vegyenek :) Egyébként sok sikert :)
2010. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak nem történik meg, esetleg el rakom szem elől az értékeim egy részét:)

Jó lenne ha karácsonyra kialakulna valami, de persze a bnőit nem akarom el ijeszteni emiatt.

2010. dec. 7. 22:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaj én nem úgy értettem, hogy lopni fog! :) hanem hogy nehogy az legyen, hogy a barátnék is a hozadékai neki, meghát ha vki utcán él egy éve, az azért meglátszana kicsit jobban, mint ahogy írod. Lehet, hogy mindegyiküknek van egy ilyen kedves pártfogója, mint amilyen te lennél és ezt közösen élvezik :)
2010. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Látod ezt szeretném kikerülni, nehogy rám szálljanak, nekem csak Ő kell "úgy" a bnői barátnak, megmaradhatnak. Ezt még nem tudom, hogyan kell beadni nekik.
2010. dec. 7. 22:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is művész vagyok és nekem is volt szakközépben ilyen osztálytársi köröm. Pusztán viccből, meg élvezkedésből buktatták vissza magukat az egyetemen folyton és ők is így éltek. Nem tudom, mit eszel egy ilyen társaságon, nem hiszem, hogy ez a lány elég érett egy komoly kapcsolatra, családra gyerekre és rendes munkára és rendes életkörülményekre.
2010. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!