Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves lánynak notebook...

12 éves lánynak notebook szülinapra. (Kb 150 e Ft) Szerintetek már Ok, vagy még korai neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
43%

12 éves?

drága ajándék neki, ha ledobja 2 nap után az asztalról, mert annyi esze sincs, hogyan kell tárolni...

2010. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
73%
ha megtehetném én megvenném a gyerekemnek. 2010 van. én most 19 vagyok és nekem is volt már 10 évesen gépem, igaz asztali. de manapság 12 évesen már simán megy az msn meg minden szóval... én megvenném. persze csak HA MEGÉRDEMLI!
2010. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
95%
Én először pár évvel (3 éve) ezelőtt kockamonitoros asztali gépem volt ami kékhalált kidobó szedett vedett számítógép volt. Úgy szedtem össze a gép hardwer-eit és haverokkal összeszerelve. Mostmár egy jobb gépem, de szerintem még korai.Majd érettségi, stb. Ha saját gépet akar akkor asztalit vegyetek neki mert arra a laptopra igencsak kell vigyázni...15/F
2010. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
73%
Most nem mindegy, hogy asztali vagy laptop? KB ugyan arra használja tehát ha szokott gépezni és megtehetitek miért ne. Biztos örül neki. Unokahugom most gimi elsős és kolis lett és kell neki a gép tanuláshoz szóval lehet neki is kelleni fog 1-2 év múlva és akkor már lesz legalább.
2010. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
62%

Vicces. Miért gondoljátok, hogy nem becsüli meg?

Miért kell egyből mindenkit leírni, aki nem végezte már el a gimnáziumot, miért nem tudtok visszaemlékezni arra, milyen volt, mikor ti gyerekek voltatok, hogy milyen érzés volt valami igazán újat kapni? Ami csak a tiétek, amit csak ti alakíthattok, ami hozzátok tartozik.


Ha megérdemli miért ne kaphatná meg? Ha tudja hasznosítani, miért ne? Ha megvan rá a keret, miért ne?


Néhányan, még a felnőttek közül is annyira gyerekesen tudnak viselkedni.

"Én csak érettségi ajándéknak kaptam..." "Nekem nem vették meg..."

Na és? Fogadjátok el, hogy a világ változik, mert különben titeket sem akarnak majd elfogadni.


Felnőttként is idegesít a "Bezzeg az én időmben..." kezdetű monológ, nemhogy gyerekként.

2010. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
86%

ha tudsz neki venni 2-3évente egy újat, akkor rendben van, ugyanis ha most kap egy ilyen kaliberű gépet, akkor bizony igényelni fogja a mindig jobbat, és sajnos naponta adnak ki egy jobbat, újabbat...

én 5éve használom az akkor 300ezres laptopomat, és most kb a hatodát éri, illetve totál elavultnak számít...


szóval ez a probléma.

nem fogja 10 évig használni, ha most megkapta később is kérni fogja...


24N

2010. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
49%
20:16-nál a pont!
2010. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
46%
egy 12 éves gyereknek még baba való, nem notebook...
2010. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
63%
Inkább PC, mert: nem annyira kényes, könnyebb javítani, és nincs rá szükség, hogy hozni-vinni kelljen a gépet. Saját gép teljesen ok, de notival még várni kellene.
2010. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
75%
Én 23 voltam, mikor vettem egy laptop-ot magamnak. Addig kibírtam nélküle...persze ez 5 éve volt, ma már mondjuk érettségi után szinte elengedhetetlen továbbtanulás esetén egy saját gép. Viszont én sokkal jobban örültem, hogy saját magamnak vehettem meg, jobban megbecsültem, mintha ajándékba kaptam volna. És olyan jót vettem, hogy csak idén cseréltem le másikra, de még mindig működik az első is:-)
2010. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!