Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem anyámat meggyűlölni,...

Kezdem anyámat meggyűlölni, miért kell így viselkednie velem?

Figyelt kérdés

1 porc elvan csúszva a térdemben, és most sántítok. Ortopédián még nem voltam, mert ez kb. az elmúlt 2 hétben kezdődött. Az ortopédiára kell beutaló, és előjegyeztetni is kötelező, mert nem fogadnak. -.- Az a lényeg, hogy odamentem most anyámhoz, hogy nagyon fáj a térdem, nemtudok aludni, erre csak annyit válaszolt, h holnap suli mindenképp. Sántítok. Miértcsinálja ezt velem? Akárhányszor van valami testi bajom, amit orvosnak kellene látnia, ezzel jön. Mit tegyek?


17L


2010. dec. 5. 23:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én anyám azért nem engedett itthon maradni, mikor hánytam-fostam szimultán, mert a pasijával találkozott, és csak nálunk lehetett megejteni a légyottot..

Szóval megértelek, állj a sarkadra, mondd, hogy az orvosnál fogsz kezdeni holnap, mert az egészséged nem játék. Jobb ötletem nincs, hogy mit tudnál tenni..

17/L

2010. dec. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű,elmész a suliba ott szólsz a tanárnak,hogy fájdalmaid vannak.Onnét meg el tűzöl az ügyeletre!!Okosan,ésszerűen kell ehhez hozzá állni!!
2010. dec. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!