Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem anyámat meggyűlölni,...

Kezdem anyámat meggyűlölni, miért kell így viselkednie velem?

Figyelt kérdés

1 porc elvan csúszva a térdemben, és most sántítok. Ortopédián még nem voltam, mert ez kb. az elmúlt 2 hétben kezdődött. Az ortopédiára kell beutaló, és előjegyeztetni is kötelező, mert nem fogadnak. -.- Az a lényeg, hogy odamentem most anyámhoz, hogy nagyon fáj a térdem, nemtudok aludni, erre csak annyit válaszolt, h holnap suli mindenképp. Sántítok. Miértcsinálja ezt velem? Akárhányszor van valami testi bajom, amit orvosnak kellene látnia, ezzel jön. Mit tegyek?


17L


2010. dec. 5. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem mész el egyedül az orvoshoz?
2010. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ettől nem kell az anyukádat gyűlölni kezdeni. Tipikus normális felnőtt "hozzáállás". Mondd határozottan, hogy hol fáj, és hogy holnap orvosnál akarsz kezdeni (a beutalóért). Elég nagylány vagy már, hogy ezt megoldd az anyukáddal, nem?
2010. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pár hete LÁZASAN zavart el, jah, és még meg is vert.^^
2010. dec. 5. 23:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mint anya, igazat adok neked. A lányomra én mindig is nagyon figyeltem 17 évesen és 26 évesen is. Sokkal hamarabb láttam, ha valami betegség, kerülgeti, mint ahogy kijött volna rajta. Egy anyának az a dolga, hogy védje, óvja, segítse a gyerekét, bármilyen korban van. Ha már ilyen, menj el egyedül, ha tetszik neki ha nem. Én jobbulást kívánok neked, pedig nem vagyok az anyukád.
2010. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért vert meg?
2010. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Még meg is vert.VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!Mert beteg voltál? Na ne, ez már kiverte nálam a biztosítékot.
2010. dec. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Délelöt elmész a suliba délután meg egyedül elmész a dokihoz 17 évesen mért vársz anyud engedélyére.
2010. dec. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Ja, csakhogy a Kérdező iskola helyett szeretne otthon maradni...

Valószínűleg ezt gyakran csinálhatja, emiatt ideges az anyukája!

2010. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném, és ha ideges meg kell verni???
2010. dec. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Orvos még nem látott,akkor honnan tudod,hogy el van csúszva a porc?
2010. dec. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!