Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a bunkó és túlreagál...

Én vagyok a bunkó és túlreagálom, vagy tényleg neki kéne máshogy viselkednie?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm az én volt pasimmal és annak az új barátnőjével jár bulizni. Szerintem ez nem normális dolog. Jó,a volt barátommal végül is egész normális módon váltunk el,de akkor is zavar h a barátnőm vele jár bulizni. Barátnőm szerint én vagyok a bunkó,mert nem bírom megérteni h ők attól h mi szakítottunk ők még barátok. Hiába mondom h neki h ez nekem nem esik jól,azt mondja túlreagálom,meg azzal védekezik hogy ő is arra a szórakozóhelyre jár,meg a volt barátom is és én is.A helyzet már odáig fajult h barátnőm már nem is szól nekem h megy bulizni. Mikor én oda érek a buliba akkor látom h egy társaságba van az ex-emékkel. A vicc az,h barátnőmnek is ott van még a saját társasága meg az ex barátoméknak is. Barátnőm azt mondja h nem ő hívja a volt barátomat h jöjjön vele( ez hazugság tudom,mert egyszer reggel taliztam az exemmel a városban és kérdeztem h megy e buliba. Mondta h igen,a barátnőm már kora reggel hívta h menjenek. Én mikor beszéltem barátnőmmel délután azt mondta h csak mi megyünk,nem hívott senkit),hanem az ex-em akaszkodik rá mindig.

Én nem azt akarom h soha többet ne beszéljen hanem csak azt szeretném ha mondjuk hívja (állítólag) a volt barátom buliba akkor miért nem lehet megmondani neki h van társasága,és foglaljon külön asztalt,majd ott találkoznak vagy vmi ilyesmit.


Bánt h így összevesztünk barátnőmmel. és nem tudom h melyikünknek kéne engednie. Barátnőm annyira mondja h nem nekem van igazam,hogy már kezdem azt hinni,h tényleg én vagyok a bunkó


2010. ápr. 3. 11:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy ilyen hosszú lett,meg kicsit zavaros
2010. ápr. 3. 11:52
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Bocs, hogy közlöm, de szerintem te túl reagálod. Attól még ők lehetnek jóba, azon meg, hogy hazudik neked a barátnőd, hogy nem megy az ex-pasiddal bulizni, közbe igen, ne csodálkozz, mivel tudja, hogy ellenzed.Én szegény barátnődet sajnálom, mert két szék közé fog esni, ha csak te nem változtatsz. Azért hazudik neked, mert nem akar megbántani és már elege van hallgatni a nyavajgásodat. Viszont azzal a társasággal jól érzi magát. Nem tudom mért állsz a boldogsága útjába. Ha nem akarod elveszíteni a barátságotokat, el kell fogadnod ezt a dolgot. Próbálj meg te is velük bulizni. Nem az óvodában vagy, nem kerülgethetsz mindenkit, aki a volt pasid volt, és nem várhatod el a barátnődtől és senkitől sem, hogy kerülje az exjeidet. Lehet, hogy mikor együtt voltatok még az exeddel, akkor sokszor együtt lógtatok így hárman és ő közöttük létrejött egy haveri viszony. Nincs jogod megakadájozni az ő viszonyukat egymáshoz.

Bocsi.

2010. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egész normális módon váltunk el a barátommal,de azért mégsem szeretnék együtt bulizni vele és az új barátnőjével (nem is hiszem h örülne neki a csaja ha egy asztalnál ülnék velük,így is mindig méreget).


Én is jóban vagyok az ex-em egy haverjával,mégsem hivogatom h jöjjön velem buliba. Persze örülök neki nagyon amikor összefutunk,és szoktam is vele beszélgetni,táncikálni,hülyülni. De mégsem hívom el így konkrétan h na gyere el velem meg a barátnőimmel buliba. Nem hiszem h örülne neki a volt barátom ha a haverját hívogatnám buliba. Tuti zavarná a dolog.

Nem tudom megérteni h a barátnőm miért nem tud a volt pasimmal úgy viselkedni mint én az exem haverjával. Tényleg túl sokat kérek?

2010. ápr. 3. 12:15
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és úgy látom ész érvekkel nem lehet meggyőzni téged. Majd elmúlik, és akkor majd egyszer hidegen hagy a dolog.

Jó, azt megértem, hogy nem ülnél velük egy asztalhoz, de attól még bulizhattok egy discoban. Mondjuk megbeszélnéd a barátnőddel, hogy ha elhívja, akkor mondja el neki, hogy oké, ott lesz a bulin, de nem kifejezetten vele megy, hanem elhív téged, és akkor végül is együtt is buliztok, meg nem is. Te egy asztalnál el leszel a barátnőddel, ott meg a barátnőd beszélgethet, táncolhat egy kicsit az exed csapatával is. Vagy valami ilyesmi köztes megoldást kéne találni.

2010. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen,én is ugyanezt szeretném.( Nagyon nem jól fogalmaztam,ha nem jött le az írásomból,na mindegy)

Mert megértem h attól h mi szakítottunk ők még jóban vannak. Azt viszont nem értem h miért engem hanyagol( holott elméletileg legjobb barátok vagyunk),és miért kell már ugy érkezni a buliba h az ex-emékkel jön.


Már gondoltam rá h megleckéztetem és elmegyek az ő volt pasijával meg az uj csajával bulizni. nem tudom h ő fordított esetben mit érezhetne

2010. ápr. 3. 12:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is jóban vagyok a legjobb barátnőm volt pasijával. A volt pasit hamarabb ismertem, mint barátnőmet, és mindig is egy társaság voltunk, akkor is, amikor együtt voltak. Azért, mert ők szakítottak, nekem lehetnek mind a ketten a barátaim. Azt tudom, hogy ők nem szívesen vannak egy légtérben, hát nem is szervezek úgy programot, hogy hívom mindkettejüket, de ettől még nekem mindketten a barátaim.
2010. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert te szakitottál az ex-eddel, a barátnödnek nem kell szintén haragban lenni vele, SÖT!! ha elkezdenének együtt járni, akkor se lehetne ellene semmi kifogásod - elvégre mindketten független emberek.

A barátnöd meg azért nem mindja neked, ha hivra az exedet, meg azért hanyagol téged, mert unja, hogy emiatt hisztizel meg kivered a balhét. Ha igy folytatod, akkor nemsokára nem csak ex-barátod, hanem még mellé ex barátnöd is lesz - és teljesen jogos, hogy te maradsz egyedül.

2010. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Félre értettek. Én nem hisztizek neki h miért megy az exemmel buliba. Azt se mondtam meg neki h tudom h hazudott amikor azt mondta ha volt barátom hivogatja őt h menjen buliba(egyszer reggel taliztam az exemmel a városban és kérdeztem h megy e buliba. Mondta h igen,a barátnőm már kora reggel hívta h menjenek. Én mikor beszéltem barátnőmmel délután azt mondta h csak mi megyünk,nem hívott senkit).


Viszont vannak véletlenek,ma délután mikor kicsit mászkáltunk találkoztam egy volt osztálytársammal(csajjal),kicsit beszélgettünk és mondta h vmikor elmehetnénk bulizni. Mondtam hmajd még irjon h mikor meg hova. Barátnőm egyből letámadott h ugye nem gondoltam komolyan h elmegyek azzal a csajjal buliba,mert ő a volt pasijának a mostani nője. Én nem tudtam h kivel jár,és a csajjal jóba vagyok. Mondtam is neki,de barátnőm csak hajtogatta a magáét h biztos azért akaork elm,enni a csajjal buliba h jól kibeszéljük őt,meg ha a barátnője vagyok akkor nem megyek azzal a csajjal sehova se.

Én mondtam neki h mit gondol nekem milyen érzés amikor nem is szól h nekem h menjünk buliba,mert már egyből az volt barátommal és annak az uj barátnőjével megy.Amikor meg más társasággal lemegyek én a discoba,azt látom h az exem új barátnőjével összebújva sutyorognak. Erre ő letámadott h nem rólam szoktak beszélni. Mire én megkérdeztem h mondtam én ezt egy szóval is,mert nem. Meg mondtam neki h attól h nem bírja a csajt ( meg hát nem is ismeri),én jóban vagyok vele. Aztán ott hagytam,és haza jöttem.


Most aztán tényleg bunkó voltam

2010. ápr. 3. 14:14
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem úgy tűnik utolsó hozzászólásodból, hogy te is és a barátnőd is kis hüye picák vagytok.

Tényleg ne hari, de olyan röhejes dolgokon akadtok ki.

Lehet lepontozni nyugodtan, de ez a véleményem.

2010. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bakker, hogy nem dőlt még össze a világ!! Szerintem baromság ilyen dolgokon hisztiznetek.
2010. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!