Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a bunkó és túlreagál...

Én vagyok a bunkó és túlreagálom, vagy tényleg neki kéne máshogy viselkednie?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm az én volt pasimmal és annak az új barátnőjével jár bulizni. Szerintem ez nem normális dolog. Jó,a volt barátommal végül is egész normális módon váltunk el,de akkor is zavar h a barátnőm vele jár bulizni. Barátnőm szerint én vagyok a bunkó,mert nem bírom megérteni h ők attól h mi szakítottunk ők még barátok. Hiába mondom h neki h ez nekem nem esik jól,azt mondja túlreagálom,meg azzal védekezik hogy ő is arra a szórakozóhelyre jár,meg a volt barátom is és én is.A helyzet már odáig fajult h barátnőm már nem is szól nekem h megy bulizni. Mikor én oda érek a buliba akkor látom h egy társaságba van az ex-emékkel. A vicc az,h barátnőmnek is ott van még a saját társasága meg az ex barátoméknak is. Barátnőm azt mondja h nem ő hívja a volt barátomat h jöjjön vele( ez hazugság tudom,mert egyszer reggel taliztam az exemmel a városban és kérdeztem h megy e buliba. Mondta h igen,a barátnőm már kora reggel hívta h menjenek. Én mikor beszéltem barátnőmmel délután azt mondta h csak mi megyünk,nem hívott senkit),hanem az ex-em akaszkodik rá mindig.

Én nem azt akarom h soha többet ne beszéljen hanem csak azt szeretném ha mondjuk hívja (állítólag) a volt barátom buliba akkor miért nem lehet megmondani neki h van társasága,és foglaljon külön asztalt,majd ott találkoznak vagy vmi ilyesmit.


Bánt h így összevesztünk barátnőmmel. és nem tudom h melyikünknek kéne engednie. Barátnőm annyira mondja h nem nekem van igazam,hogy már kezdem azt hinni,h tényleg én vagyok a bunkó


2010. ápr. 3. 11:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem választanod kellene...


Ha nem tudod elviselni / elfogadni a bnőd viselkedését, akkor keress más társaságot magadnak.


Szerintem az alap, ha barátnőd, TE és a ex-pasid elve nem egy közös baráti társaságban ismerkedtetek meg egymással, akkor a bnőd ilyen esetben, max. csak köszönjön az ex-pasidnak, ha meglátja az utcán, discoba...stb.. Az már egy kicsit túlzás, hogy ennyire jóban van vele, meg közösen bulizni járogatnak. De ha valaha egy közös társaság voltatok, akkor nem sok beleszólásod lehet a dolgok alakulásában.


És vond le a tanulságot: ha lesz egy pasid, akkor eleve nem szabad 3-ban közös programokat csinálni...ilyen vagy, és kész...ez nem gond szerintem, mindenki másmilyen... csak tanuld meg előrelátni és kezelni a helyzetet.


Amúgy meg ha a bnőd nem hagyja hogy beleszólj abba hogy kivel megy el, akkor szerintem neki sincs semmi köze ahhoz, hogy kivel mész el te is...

2010. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A volt barátomat rajtam keresztül ismerte meg barátnőm.


Írtam neki egy e-mailt h sajnálom h összevesztünk,meg megirtam neki h nem mentem el a csajjal buliba(pedig hívott),mert tekintettel vagyok rá,és tudom h neki ez nem esne jól. Jó bulizást kívántam neki ma estére(még a multkor mondta h megy),és ennyi.


Azt hiszem ezt a barátságot már nem lehet helyre hozni,hogy olyan legyen mint régen. De tanultam a leckéből

2010. ápr. 5. 14:24
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, inkább efféle dolgok helyett tanuljál. Sokkal többre mennél vele. A mai tizenévesek olyan életet élnek, mint sok 20on és 30 éves és aztán 19 évesen veszik észre teljesen kiégtek. Inkább készüljél egyetemi felvételire. Bár sajnos a mostani fiataloknak nincsen felvételi csak érettségi, ami elég gyenge. Vagy keressél magadnak inkább hobbit, vagy segítsél otthon, minthogy ilyeneken rágodsz...
2010. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

barátnődnek van igaza, túlreagálod.

ne akard a csajt kisajátítani, azt csinál, amit akar, külön egyéniség. csak berág rád, ha nem hagyod és akkor leshetsz, mert szóba se fog vele állni

21/L

2010. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt mondom,de szerintem akkor ő már nem a barátnőd,ha nekem ilyen barátnőm lenne,aki a volt pasimmal van akkor már nem lennék többé a barátnője,főleg ha rosszul esik neki.De hányévesek is vagytok?
2010. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

20 évesek vagyok és a barátnőm is annyi.


ma 14.41! Tudom h azért írtad amit írtál,mert úgy gondolod gyerekesen viselkedek,és ez elég piti dolog. De számomra nem az. Fontos a barátnőm,és nem akartam h ilyen hülyén érjen véget egy gyerekkorunk óta tartó barátság.

De elárulom,nem csak a buliból áll az életem. Nem irtam sehol h egész nap csak itthon punnyadok a gép elött,és nem segítek itthon semmit,meg nem tanulok. Már felvettek az ELTE TTK környezettan szakra,csak halasztottam egy évet,mert érettségi után ott maradtam a suliban plussz egy évre az OKJ-s képzés miatt

2010. ápr. 5. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!