Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit ennyire...

Hogyan lehet valakit ennyire meggyűlölni? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

A barátom mindenemet ellenőriz, magyarul nem bízik meg bennem!

Körülbelül 5 dolog van amin fent vagyok mindenhol tudja a jelszavamat.

Mikor mondtam nem adom meg ő ekkor azt mondta ha tiszta lenne a lelkiismeretem megadnám, így hogy nem adom meg biztos van valakim.

Megadtam mert nagyon szerelmes voltam belé.Már így útolag bánom, mert mindig ellenőriz.

Leveleimet felbontogatja ismerőseimet töröl.

Én is tudom az ő jelszavait, de nem lépek bele,mert nem érdekel.

Most pedig kiakadt hogy az msnem-n vannak fiúk.Minek beszélek velük, és hogy hagyjam békén.

Már úgy érzem jobb is ez ha vége mert csak korlátozza a szabadságom.

Kezdek belőle kiszeretni,mindent megszab lassan már akkor vehetek levegőt amikor ő mondja.

Volt valaki hasonlóban?Lehet ezt kezelni valahogy?


2011. jan. 4. 20:10
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én azonnal otthagynám! Nem vagy a tulajdona.
2011. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Változtasd meg a jelszavaidat minél előbb, és utána dobd ki őt.
2011. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az az ember,akihez ha hozzámennél,ütne vágna a végén meg a hátadba állítaná a kést mert azt hiszi a tulajdona vagy.Takarodjon már az ilyen.Dobd ki a francba.Kismillió és ezer van még rajta kívül,egyébként meg az kiabál akinek a háza ég,tehát magából indul ki.Ennyi.
2011. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
69%
Sztem neked is be kellene lépni az oldaljaiba (még ha nem is érdekel), és ellenörizzd. én nem hagynám, h ennyire uralkoggyon rajtam...
2011. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

ne hagyd,hogy uralkodjon rajtad!

találsz nála biztosan ezereszer jobbat.

2011. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy van előzménye,hogy nem bízik benned.Lehet,hogy szimplán féltékeny típus vagy már sokszor pofára ejtették.Hány évesek vagytok?Mióta vagytok együtt?

Szólj neki,hogy hagyja abba és próbáljon meg bízni benned.

2011. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mit akarok legszívesebben megölném magam, nem tettem semmit még is így viselkedik.
2011. jan. 4. 20:29
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Fuss amíg lehet, ezt nagyon komolyan mondom!!!:S

Barátnőm volt ilyen helyzetben, náluk is így kezdődött, ellenőrizgetés, aztán már jöttek a pofonok!:(


22L

2011. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Mindketten 18évesek vagyunk, és 5hónapja vagyunk együtt.

Állandóan sérteget és az ő szava kell legyen az utolsó.

Nem bírom.

Már félek tőle ha veszekedünk, félek mikor csattan el ismét egy pofon vagy mikor ugrik a torkomra.

Volt egy barátnője 3hónap alatt 7fiúval csalta meg.

Azt mondja olyan vagyok mint ő, csak már néha hazudnom kell.Pedig nem is követek el hibát csak esetleg beszélgetek fiúval.Amit nem tilt semmi.

2011. jan. 4. 20:32
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból, amilyen hamar lehet. Magadat teszed tönkre. Nem szabadna hagynod, hogy korlátok közt tartson.

Jobbat érdemelsz, és fogsz is találni ennél.

21/N

2011. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!