Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit ennyire...

Hogyan lehet valakit ennyire meggyűlölni? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

A barátom mindenemet ellenőriz, magyarul nem bízik meg bennem!

Körülbelül 5 dolog van amin fent vagyok mindenhol tudja a jelszavamat.

Mikor mondtam nem adom meg ő ekkor azt mondta ha tiszta lenne a lelkiismeretem megadnám, így hogy nem adom meg biztos van valakim.

Megadtam mert nagyon szerelmes voltam belé.Már így útolag bánom, mert mindig ellenőriz.

Leveleimet felbontogatja ismerőseimet töröl.

Én is tudom az ő jelszavait, de nem lépek bele,mert nem érdekel.

Most pedig kiakadt hogy az msnem-n vannak fiúk.Minek beszélek velük, és hogy hagyjam békén.

Már úgy érzem jobb is ez ha vége mert csak korlátozza a szabadságom.

Kezdek belőle kiszeretni,mindent megszab lassan már akkor vehetek levegőt amikor ő mondja.

Volt valaki hasonlóban?Lehet ezt kezelni valahogy?


2011. jan. 4. 20:10
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Senkinek nem merem elmondani, az ő szülei tudják hogy milyen.A múltkor is sértegetett mert nem adtam oda a telefont és majd kitekerte a kezemet hogy elvegye.

Én szaladtam a lépcsőn ő pedig utánam megrántott majdnem elestem a szülei úgy jöttek fel apukája majdnem megverte.A tesója is mondta hogy mit foglalkozol vele, ez egy idegbeteg.

Tudom én is mert néha érzem hogy érzékeny és sajnálom is.

Szeretem, nem lehetne megváltoztatni?

Azt a végzést egyébként hogyan lehet kérni?

2011. jan. 4. 21:13
 22/50 anonim ***** válasza:

21:07 vagyok


igen tényleg írta már, hogy üti!

Az a baj, én el rángattam barátnőmet a rendőrségre, ahol azt mondták, hogy nagyon sajnálják, de sajnos ameddig vér nem folyik (de szó szerint) addig ők nem tehetnek semmit.

És ezt nem egy orrvérzésre értették.

Azt mondták a legtöbb amit tehetünk, az a távol tartási végzés, ha ennek ellenére is a közelébe megy, na akkor már tudnak lépni ők is!

2011. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam holnap szakítok vele.Azt írta az előbb hogy ő már nem szeret csak egy kicsit de majd lassan lassan felépítem, én nem építek, ő mit épít?!SEMMIT :(

Szerintetek hogyan szakítsak hogy ne jöjjek ki rosszul a dologból?

2011. jan. 4. 21:15
 24/50 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor legalább a szüleitől kérj segítséget. A szereteteddel nem tudod meggyógyítani, és csak neki segítesz, hogy még szarabbul legyen, mert partner vagy neki ebben az idegbeteg játékban. Miért nem mered elmondani senkinek? Önként vagy neki áldozat, te is résztveszel abban, hogy ilyen szar legyen a helyzet. Te nem szereted, hanem sajnálod. Ha jót akarsz neki, akkor LÉPJ, mert ezzel a magatartásodddal az elmebaját segíted elő, és saját magadat is tönkreteszed!
2011. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
95%

hát rendőrségen keresztül lehet valahogy.

barátnőmet ugye megverte a párja, el küldtek a rendőrségről látleletet vetetni. (lila-zöld foltok, és egy kis zúzódás volt) Mondták, ha az megvan vigyük vissza és intézzük.

De nem merte barátnőm vissza vinni, pedig hogy könyörögtem:(

2011. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts vele, NE személyesen, dobd ki a p.csába, ahogy van, telefonon, MSN-en. Utána: ne találkozz vele, ne vedd fel neki a telefont, ne lépj fel MSN-re


És szólj a szüleinek, hogy mi a helyzet, NEKIK mondd el, hogy távoltartási végzést fogsz szerezni, beszéljenek a fiukkal, mert ha még egyet lép, a rendőrök fogják elvinni. TÁMOGATUNK!!!

2011. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
de akkor én csak úgy nem tudok kérni ilyet??Csak ha kék zöld lila leszek??
2011. jan. 4. 21:19
 28/50 anonim ***** válasza:
mindjárt utána nézek neked:)
2011. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
de én akkor is félek már a sírás kerülget :(
2011. jan. 4. 21:22
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Az volna az abnormális, ha nem félnél. Na de figyelj, két dolgot tehetsz:


1. vagy továbbra is te maradsz a homokzsák, testileg-lelkileg

2. vagy megpróbálsz kikeveredni ebből a szarból


A szüleivel beszélj, és a sajátjaidnak se ártana szólni. Sőt! Nekik kellene a leginkább tudniuk, hogy a lányukat egy beteg állat pofozgatja és lelkileg is terrorizálja.

2011. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!