Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit ennyire...

Hogyan lehet valakit ennyire meggyűlölni? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

A barátom mindenemet ellenőriz, magyarul nem bízik meg bennem!

Körülbelül 5 dolog van amin fent vagyok mindenhol tudja a jelszavamat.

Mikor mondtam nem adom meg ő ekkor azt mondta ha tiszta lenne a lelkiismeretem megadnám, így hogy nem adom meg biztos van valakim.

Megadtam mert nagyon szerelmes voltam belé.Már így útolag bánom, mert mindig ellenőriz.

Leveleimet felbontogatja ismerőseimet töröl.

Én is tudom az ő jelszavait, de nem lépek bele,mert nem érdekel.

Most pedig kiakadt hogy az msnem-n vannak fiúk.Minek beszélek velük, és hogy hagyjam békén.

Már úgy érzem jobb is ez ha vége mert csak korlátozza a szabadságom.

Kezdek belőle kiszeretni,mindent megszab lassan már akkor vehetek levegőt amikor ő mondja.

Volt valaki hasonlóban?Lehet ezt kezelni valahogy?


2011. jan. 4. 20:10
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Szegény lány.Nem elég,a palijától a balhét hallgatja,még itt is nekiáll két illető veszekedni.

KEDVES KÉRDEZŐ!DOBD MÁR KI A PI..ÁB@ AZT A MAJMOT!!!Írtad még korábban hogy hogy dobd ki,hogy jól gyere ki a dologból.Gondolom 18 évesen nincs közös vagyonotok,ingatlan meg ilyenek.Nincs miért rosszul kijönni.Aztán ha valamit ugat a hátad mögött ne is foglalkozz vele,mert úgy is kiderül az igazság!MINDÍG!

Legszívesebben Én magam taposnám ki a belét annak a kis gennyládának.Add már meg a számát had okosítsam már föl egy kicsit.A kis roh@dék.HAGYD OTT!HAGYD MÁR OTT!!!NE GONDOLKOZZ RAJTA!TALÁLSZ MÁST!

2011. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

Igazság hogy félek feljelenteni.

Az ő szülei azért őt védenék!!

Képesek lennének rám jönni és a családomra a szüleimre.

Ezt nem tehetem, szépen leépítem csak nem tudom hogyan de gondolkodtam rendőrségre nem megyek.

Ismerem az apját is,képes bárkinek neki menni ha bántja valaki a gyerekét.

Megpróbálom megoldani de nem akarok magam körül bajt.

2011. jan. 4. 22:10
 43/50 anonim ***** válasza:

én nem akarok vitázni, csak bánt, hogy azt hiszi a velem vitázó, hogy leakarom beszélni ezt a lány! nem akarom lebeszél még mindig hangsúlyozom.

De a rendőrök igen is csak a p.csüket lógatják ma Magyarországon.

Szóval ajánlom kedves vitázó ezt a videót a figyelmedbe, én ott voltam ezen a rendezvényen, mert oda mertem állni, mert egy kalap sz@r a mai igazságszolgáltatás!!!!!!!

Nem kell végig nézned 7:55től van a lényeg, és ha nem értesz vele egyet, akkor sajnállak. http://www.youtube.com/watch?v=hB8l5zfCF8Q


és itt be is fejeztem, mert tényleg nem hiányzik még ez is a kérdezőnek! PONT!!

2011. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
rendezvényen... kijavítom magam, tüntetésen
2011. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
95%
Van rendőr ismerősöm aki egy az egyben elmondta hogy tényleg akkor mennek ki intézkedni komolyabban ha vér folyik.Lehet feljelentgetni de nem mész vele sokra.Amíg meg nincs is 8 napon túl gyógyuló sérülés nem is ér sokat a feljelentés.Ez egy ilyen rém rendes vérmes cigó család?Hogy ennyire védi a kölykét akkor is ha Ő bánt téged?
2011. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan:


Hogy tudsz ilyen alakkal már összejönni is????????

Itt kezdődik a baj. Szűk látókör.

Változtasd meg egyszerre mindenhol a jelszavaid valami erős jelszóra, ne valami 4számjegyes nyavalyára, és dobd ki a srácot. Ez a gyerek beteg.

2011. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha már úgyis ilyen szakítós a hangulat, használd ki. Én a helyedben tuti nem írnék neki többet vissza és fel sem venném a telefont. Ez egy eszement állat, addig szabadulj meg tőle amíg tudsz. Gondolom azért valamennyire szereted, mert már rég otthagytad volna, de hidd el egy párkapcsolat messze nem ilyen.
2011. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Igazán megírhatnád itt,hogy mire vagy meddig jutottál.Szerintem egy páran komolyan aggódunk érted.Remélem ott hagytad már és nincs belőle bajod.
2011. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

Most éppen az van hogy kidobtam őt tegnap, mondtam ha nem bízik meg bennem jobb ha vége és ne tököljünk tovább nem illünk össze.

Épp ott tartottam hogy mentem volna mikor megölelt magához húzott és mondta ne hagyjam el, beszélgessünk.A beszélgetés alatt úgy éreztem hogy nagyon szeretem és ő is engem.

Kibékültünk, de mondtam neki hogy utolsó lehetősége pörög ha elcseszi nincs visszaút, mert nem tűrök tovább.

Tegnaptól minden szép és jó :) reménykedem így is marad, és nem vagyok túl naiv.De megígérem itt mindenkinek,főként magamnak hogyha nem jó kidobom, és nem fogok könnyeket hullajtani, mert ha okom lesz mert úgye lesz akkor megsem érdemli hogy sírjak miatta.:)

2011. jan. 6. 20:16
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon tartok tőle, hogy nem fogod tudni ezt betartani. Ezt nem lehet egy estével rendbehozni. Hány ilyen utolsó esélyt fogsz neki adni? Bízom benne, hogy rendeződnek a dolgaitok..
2011. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!