Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit ennyire...

Hogyan lehet valakit ennyire meggyűlölni? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

A barátom mindenemet ellenőriz, magyarul nem bízik meg bennem!

Körülbelül 5 dolog van amin fent vagyok mindenhol tudja a jelszavamat.

Mikor mondtam nem adom meg ő ekkor azt mondta ha tiszta lenne a lelkiismeretem megadnám, így hogy nem adom meg biztos van valakim.

Megadtam mert nagyon szerelmes voltam belé.Már így útolag bánom, mert mindig ellenőriz.

Leveleimet felbontogatja ismerőseimet töröl.

Én is tudom az ő jelszavait, de nem lépek bele,mert nem érdekel.

Most pedig kiakadt hogy az msnem-n vannak fiúk.Minek beszélek velük, és hogy hagyjam békén.

Már úgy érzem jobb is ez ha vége mert csak korlátozza a szabadságom.

Kezdek belőle kiszeretni,mindent megszab lassan már akkor vehetek levegőt amikor ő mondja.

Volt valaki hasonlóban?Lehet ezt kezelni valahogy?


2011. jan. 4. 20:10
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

utána néztem, ha komolyan elgondolkozol ezen a tanácsomon jobb lenne, ha bevonnád a szüleidet is, és ezt nézzétek át: [link]


Figyi már bántalmazott, rettegsz tőle, nem mered elhagyni, nem tudom, hogy esetleg fenyeget-e, és erre van-e valami bizonyítékod pl. sms, e-mail


Mi kell még?? Tönkre fogsz menni, rá megy az életed.:(

Ja és még valami, szerintem szerezz be egy gáz spray-t a biztonság kedvéért, kiszámíthatatlan ez az ember.

2011. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

Szüleid, testvéred, barátok, rokonok?

Mondd el mindenkinek, hogy megvédjenek, ha a közeledbe kerül. Mondd el, hogy miket csinált már veled és ezért szakítottatok.

Ha továbbra is zaklat, szerintem a rendőrségen is legyen nyoma, úgy hogy ott is jelentsd be, hogy félsz tőle. Nem kell, hogy vér folyjon ahhoz, hogy a rendőrségre menj. Sőt én meg is mondanám Neki, hogy szóltál a rendőrségnek és ha bármi bajod lesz, rögtön tudják, hogy kit keressenek.

2011. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

21:32


nem kell, vérnek folynia ahhoz, hogy bemenjen a rendőrségre, de hogy tegyenek is valamit, bizony kell, mint írtam is.:(

engem is felháborít, de sajnos szemét világot élünk!

Hiába mondja el mindenkinek az ilyen elmebeteg akkor sem áll le, hidd el!

Ott van példának a barátnőm.

2011. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
58%

Ez az, 21.34. Nehogy lépjen,. Maradjon a szarban, és veresse össze magát, Biztasd még kicsit. Hátha őt is lelövik/feldarabolják, csak mert senkinek nem mert szólni az elmebeteg barátjáról.


A barátnődről meg te magad írtad, hogy tudtak volna mit tenni, HA HAJNALDÓ LETT VOLNA VISSZAMENNI, de nem ment, hiába könyörögtél neki.

2011. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
53%

figyi nem kell az okoskodásod oké?

én írtam a 21:30as kommentet is, ha szépen sikerül megtanulnod szöveget értelmezni láthatod, hogy én is azt javaslom, hogy lépjen!!!;)

Én azért írtam amit írtam, hogy sokan azt hiszik, hogy "jajjj bemegyek a rendőrségre aztán minden oké lesz, rögtön intézkednek is" hát nagyon nem így van sajnos! erre akartam rávilágítani kedves agytröszt!:)

2011. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
De bizony, kell az okoskodásom. mert amit te csinálsz, az az, hogy elbátortalanítod. Mi itt mind biztatjuk, te meg "hát úgyse lesz semmi" Ügyes vagy.
2011. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

júúj te annyira buta vagy bocsi. Akkor hazudjak neki?

Oké hazudok. Menj csak be a rendőrségre két perc alatt intézkednek, illetve 3 percen belül meg lesz oldva a problémád! na tessék....


de komolyra fordítva, azért csak kell tudnia azt is, mielőtt elindítanak egy ilyen komoly dolgot, hogy nem lesz könnyű, DE MEGÉRI még mindig azt mondom, csináljátok végig, többet ér neked az életed annál, mint, hogy egy ilyen állat miatt tönkre menj, és egy lelkileg nyomorult lány maradj!

2011. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
10%
Júúúj, te meg de okos vagy. A rendőrség nem kaptafára kezeli az ügyeket. Azért mert a barátőd egy megalázkodó, nyomorult hülye volt (él még?), nem biztos hogy a kérdezőt is elhajtják a francba. Ökör.
2011. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

még valami, ez egy komoly ügy!

Nem arról van szó, hogy "anya a Pistike elvette a nyalókámat büntesd meg" de nem ám! Ez nem játék!

Pont, hogy nem én ámítom, mert leírom azt is, hogy nehéz lesz, és hosszadalmas, és nem csak azt szajkózom, hogy "menj, menj, menj.."

2011. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
66%

A rendőrség nem kaptafára kezeli az ügyeket??

Álomvilágban élsz, hagy meséljek el valamit!

A városunktól nem messze egy öreg nénit, minden hónapban megverték 2 sötét bőrű, és elvették a nyugdíját, mindenki tudta kik voltak, el is mondták a rendőröknek, hogy igen xy volt. Mégsem tettek semmit bizonyíték hiányában! Akkor???


De végül az egyik sötét bőrű megkapta méltó büntetését, mert szenteste meghalt motorbalesetben!


Na szóval én nem akarok veled/veletek vitázni, de akkor is tudnia kell a kérdezőnek, hogy nem lesz leányálom:(

2011. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!