Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit ennyire...

Hogyan lehet valakit ennyire meggyűlölni? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

A barátom mindenemet ellenőriz, magyarul nem bízik meg bennem!

Körülbelül 5 dolog van amin fent vagyok mindenhol tudja a jelszavamat.

Mikor mondtam nem adom meg ő ekkor azt mondta ha tiszta lenne a lelkiismeretem megadnám, így hogy nem adom meg biztos van valakim.

Megadtam mert nagyon szerelmes voltam belé.Már így útolag bánom, mert mindig ellenőriz.

Leveleimet felbontogatja ismerőseimet töröl.

Én is tudom az ő jelszavait, de nem lépek bele,mert nem érdekel.

Most pedig kiakadt hogy az msnem-n vannak fiúk.Minek beszélek velük, és hogy hagyjam békén.

Már úgy érzem jobb is ez ha vége mert csak korlátozza a szabadságom.

Kezdek belőle kiszeretni,mindent megszab lassan már akkor vehetek levegőt amikor ő mondja.

Volt valaki hasonlóban?Lehet ezt kezelni valahogy?


2011. jan. 4. 20:10
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az nem bízik meg a másikban akinek kakis a bugyija..
2011. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt az én barátommal is, csak a verésig nem jutottunk el, mert nagyon gyorsan elhajtottam. Megmondtam, ha a kezét rám meri emelni, aznap szart utoljára.


Megpofoz, megver, és te kitartasz mellette? Az ilyet ott kell hagyni. Nagyon gyorsan.

2011. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy hülye éretlen kis tetű, nincs önbizalma és azért akar minden áron maga mellett tartani, mert fél, hogy ha nem lesz barátnője, nem tud mivel felvágni a haverok előtt. Én ott hagynám. Eleve nem adtam volna oda neki a jelszavaimat. Attól, hogy jártok, lehetnek olyan magándolgaid, amik nem tartoznak rá.
2011. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele? Félsz tőle? Miért nem tartod magad annyira, hogy nem vagy a tulajdona?
2011. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Itt is tudja a jelszavadat?
2011. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Itt nem tudja, azt sem tudja hogy regisztrálva vagyok, így van 2 email címem.

Sajnos nagyon félek igen, mert már annyiszor vesztünk össze,hogy mindig visszarítta magát.

Képes eget földet felmozgatni hogy ne hagyjam el.

Mostmár naponta szakít,vagyis 4napja folyamatosan kidob majd végül bocsánatot kér.

Mindig bánt szavakkal is.Mindig zsarol

2011. jan. 4. 20:56
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni, különben el fog durvulni a helyzet! Tapasztalat...
2011. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, nagyon gyorsan hagyd ott, és kérj segítséget, mert a vége az lesz, hogy megöl. Hallod? Kérj segítséget!!! Ez egy elmebeteg, orvos kell neki, nem barátnő.
2011. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

szia, már írtam én is választ, hogy fuss amíg lehet.

Úgy látom ez a fickó nagyon beteg.

Látszik, hogy félsz tőle, de ha nagyon eldurvul a helyzet kettőtök közt, bántalmazás és hasonlók, akkor azért én igényelnék egy távol tartási végzést. Azt legalább kénytelen lenne betartani!:( Szegénykém, kitartást neked!!!


22L

2011. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Már üti. Hiszen írta, hogy attól fél, mikor csattan el a következő pofon. Az ilyen elmebeteg állatok szoktak szerepelni a híradóban, akik kivégzik a barátnőjüket. Rendőrség, orvos, satöbbi... KÉRJ SEGÍTSÉGET.
2011. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!