Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen?! (többi lent)

Normális az ilyen?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma volt a születésnapom,itt volt az egész család,nagyszülők,nagynénik,nagybácsik,unokatesók,stb.Az öcsém meg a kezembe nyomott egy nagy dobozt,amin ez állt:Használd egészséggel!

Kibontottam,és az egész tele volt gumióvszerrel.Az öcsém röhögni kezdett,és azt mondta,hogy pont 100.Én el akartam süllyedni ott szégyenemben,főleg a 80 éves nagymama előtt.


2010. dec. 5. 22:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem normális. Én biztos, hogy felképeltem volna (a 80 éves nagymama előtt is akár, de később biztos.)
2010. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
rejts el belőle pár tucatot az iskolatáskájába, hadd röhögjenek az osztálytársai is
2010. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Vicces, de nem a nagyi előtt kellett volna ellőni a dolgot.
2010. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves lettél?
2010. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Miért,az öreglány még szűz?
2010. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi a jókivánságokat,látom hogy megoszlanak a válaszok.Most lettem 18 éves.
2010. dec. 6. 05:48
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
szerintem tök jó...én örülnék neki... még akkor is, ha a 70 éves nagymamám előtt bontanám ki... mi van akkor?
2010. dec. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Biztos nem rosszindulatból lepett meg egy doboz óvszerrel, de el tudom képzelni, hogy baromi kínosan érezhetted magad az egész család előtt. Abba gondolj bele, hogy ez rajtad kívülálló dolog, mert mégiscsak kaptad valakitől, nem pedig a szekrényedből folyt ki.:D
2010. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Bocsi,a kérdésből nem derült ki hogy fiu vagy lány a kérdező!Mert ha lány akkor kicsit ciki,de ha fiu akkor nics semmi gáz!

Ha leány akkor elég jó célzás volt az öcséd részéről a szabados nemi életedre!Milyen nemű vagy?Ha publikus a nemed!

2010. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!