Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen?! (többi lent)

Normális az ilyen?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma volt a születésnapom,itt volt az egész család,nagyszülők,nagynénik,nagybácsik,unokatesók,stb.Az öcsém meg a kezembe nyomott egy nagy dobozt,amin ez állt:Használd egészséggel!

Kibontottam,és az egész tele volt gumióvszerrel.Az öcsém röhögni kezdett,és azt mondta,hogy pont 100.Én el akartam süllyedni ott szégyenemben,főleg a 80 éves nagymama előtt.


2010. dec. 5. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

:'DDDD

Hát, máskor ne a mama előtt adja át :DDD

2010. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Miért? Ez egy tök jó poén! Viccesen kellett volna felfogni..
2010. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem szégyen az! Legalább védi az egészségedet!
2010. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Azt szégyellted hogy az öcséd milyen frankó csávó?Örülj hogy ilyen jó humoru öcséd van.A nagyid meg talán még most is rajtad röhög hogy mennyire elpirultál!!

Előbb látott olyat mint Te.

Isten éltessen sokáig szülinapod alkalmából.Miki

2010. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és a nagyi is élt nemi életet, különben te se lennél, és ha egy kicsit is figyelt, már 20 évvel ezelőtt felhívták a figyelmet az AIDS-re! (Akkor ő még csak 60 volt ugye!)
2010. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Tudod Te mennyibe kerül 100 db óvszer?! Örülj neki, hogy a tesód megvette helyetted, Te pedig használd egészséggel!
2010. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Mi a gondod?A 80éves nagymami nem szexelt szerinted?Óvszert meg már a régi rómaiak is használtak..Nagyon normális az öcséd,nincs vele semmi baj,igazán praktikus ajándékot kaptál!
2010. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Jól van, na, ne oltsátok a kérdezőt, lehet, hogy szégyellős. Talán nem egyezik a humoruk az öccsével. De ne csinálj belőle nagy ügyet, szerintem nem foglalkozik ezzel senki. Röhögj rajta egy jót, aztán felejtsd el. :) Boldog szülinapot!
2010. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Boldog Szülinapot!

Szerintem ez egy nagyon jó poén volt, én szakadtam volna a nevetéstől.A nagymama is élt valaha nemi életet, tehát nem kell szégyellned előtte semmi.

2010. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
lenyomnám a torkán, a hülyének
2010. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!