Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen ember anya lenne?

Egy ilyen ember anya lenne?

Figyelt kérdés

Anyám 15éves voltam amikor lelépett a szeretőjével.

Ha azt vesszük nem is lenne vele gond ha nem hagyta volna apumra és rám az akkor 2 és 7éves tesoimat mondva ugyis lesz velük valami.

Nos tényleg lett iskolába járnak szépen rendesen nevelkednek ahogy kell.De kérdem én hogy lehet képes erre 1 "anya" hogy csak így rengeteg hazugsággal a háta mögött itt hagy mindent egy olyan emberért akinek romos viskoja van,szegény mint a templom egere de 10évvel fiatalabb nála.

Nem jelentkezik,nem hivja a gyerekeit és semmi.

Igazából azért kérdezem mert azóta eltelt 6év és azóta én anyuka lettem(és soha nem hagynám el a gyermekemet) és nem értem hogy erre hogy valaki elhagyja a gyermekeit miféle ok vagy bármi más vezethet ehhez hogy ilyen történjen? Mással is volt ilyen?Vélemények?


2010. dec. 5. 13:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem az anya szóról mindig az jut eszembe,hogy ápolja beteg gyerekét,vigyázz rá,felneveli.szeritnem a te anyukádra nem lehet ezt a szót használni.a párom anyja is ilyen, 20évvel fiatalabb csávóval él(megjegyzem a sógorommal egyidős a csávó)mi csak addig voltunk jó neki míg a párom munkahelyet rendezett neki.37hetes terhes vagyok,egy kezemen megtudom számolni,hányszor kérdezte meg hogy jól vagyunk-e.bár a másik 3unokáját se nagyon ismeri.meg általában akkor hív mikor pénz kell neki.úgyhogy az ilyenek nem anyák.
2010. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom is ilyen. 14 év házasság, egy 14 éves beteg és egy 10 éves egészséges kisfiú. Válás oka: anyósban többen megfordultak mint egy kispesti kávézóban. Gyakran úgy, hogy a gyerekek a másik szobában voltak.

A tárgyaláson kijelentette (egy éve voltak külön) hogy neki nem kell gyerek apósom (akinek már volt addigra párja) egy szemét dög aki az ő életét tönkre tette.

A férjeméket 3-4 havonta látogatta, nem vett nekik semmit, a házukba sem tette be a házát, és kijelentette a férjemnek, hogyha a pincében lakna, az sem érdekelné, de persze após ellen uszította őket erősen, amit a férjem befolyásolhatósága miatt el is hitt.

A férjem 17 volt mikor beugrott a mézesmadzagnak és anyóshoz költözött.

Utánna még kiderült anyós pár disznósága, ellenem is furkálódott, nem akarta hogy megszüljem a lányomat, mert Ő fiatal.

Most meg inkább nevelné, alig tudjuk lerázni. Apóst és másik anyóst rendszeresen szidalmazta, míg rá nem szóltam.

Nemrég kijelentette hogy könnyű a tinédzserekkel bánni. Jahm gondoltam magamban 3 havonta egy délutánon keresztül....

2010. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!