Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának? = (

Hogy mondjam el anyának? = (

Figyelt kérdés

szal az a nagy helyzet h volt egy pasim.2hónapig jártunk és eljött hozzánk.már nem az első alkalom volt h itt volt.és ugye külön szobám van.éreztem h vmi kemény van a nadrágjába aztán arra került a sor h mind a ketten mesztelenek voltunk.tehát megrtöént a dolog is és az izéjéből ilyen fehér ragacsos vmi jött ki de belém.akkor vettük észre miko kihúzta h folyik belőlem is meg olyan a teteje.

ez lenne a sperma?mert akkor gondlom lehetek terhes.mennyi ennek az esélye?

amúgy a srác másnap már dobott is. :(

ennek egy 3-4 napja... ://

szólajk anyunak v ne?vélemények?

12/L


2010. dec. 4. 18:45
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%
18 hetes koráig. A kérdező 18 év alatti, ergo 18. hétig mehet abortuszra. Beszélj anyukáddal, te még 12 éves vagy, a fiú bűncselekményt követett el.
2010. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek szerint nem vigyázott a fiu.Bár nem tudja mivel jár ez 16 évesen fogalma sincs ilyesmiről...Nem lennék a helyedben,de na mostmár ez van.Máskor vigyázni kell és nem felelőtlenül,neked pl nem kelett volna engedned de na...Remélem megoldjátok...
2010. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
100%
én 12-13 évesen még barbiztam...
2010. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%

úristen. úristen.na szóval nem vagy normális már ne haragudj :S h lehetsz ilyen naív és buta? mindegy anyudnak szólj remélem kapsz egy nagy büdös pofont is


am valaki letudná írni mi ez a hív-es csaj? megvan még a kérdése mert már annyi helyen láttam és kíváncsi vagyok

2010. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%
könyörgöm legyen kamu kérdés!
2010. dec. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél azóta anyukáddal??

Ha igen, akkor a következő lépés legyen az, hogy együtt szépen elsétáltok a rendőrségre és feljelentitek a fiút, ha anyukád még nem tette volna meg! Ugyanis 12 évesen NINCS BELEEGYEZÉS, megrontás vétsége viszont annál inkább...

2010. dec. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodtam,hogy miért kamu, és szerintem azért mert:


12 évesen a legtöbb gyerek már tudja mi az a "kemény van a nadrágjába" és "arra került a sor h mind a ketten mesztelenek voltunk" meg "izéjéből ilyen fehér ragacsos vmi jött ki de belém.akkor vettük észre miko kihúzta h folyik belőlem is meg olyan a teteje. "


Én nem tudom elhinni,hogy egy 12 éves gyerek nem tudja ezeket a dolgokat.(De ugye minden lehet!)

A másik: miért voltatok meztelen??Erre nem gondoltál??

És honnan tudod hogy ha az a fehér ragacsos izé beléd folyik terhes lehetsz ha most meg itt értetlenkedsz.Tehát minek írtad ki a kérdést??Mert tudod hogy ettől terhes lehet az ember, vagyis tisztában voltál a szex egy részével, mégis hagytad.


Ezért gondolom,hogy kamu!

Ha 12 évesen ismered az internetet,nem létezik,hogy nem tudsz semmit a szexről...

2010. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

szánalmas vagy...

meg h a pasi azt mondta h majd vigyáz...ezt te el is hitted neki????! OMG...

megérdemelnéd h terhes legyél...

2010. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
97%

12 évesen szexelni????Még babáznod kellene...Az ilyen nőkből(téged kislánynak neveznélek)lesznek a k...k,akik mindenfélékkel lefekszenek.Ha terhes vagy ,akkor megérdemled.Szerinted mire van az óvszer???Anyud helyébe adnék egy pofont,és elmondanám mi volt"az a kemény a nadrágjába" és hogy mi volt az a "fehér ragacsos valami".Ha én ilyet tettem volna 12évesen,biztos nem itt lennék velük.


23/L

2010. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim válasza:
91%
ba@@meg gratulálok 12 évesen dugni hát ugykell neked! nah mind1 de ha már megtörtént go a rendörség aztán meg abortusz ha nem tul késő :/ ha meg már késő: sry 12/F
2010. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!