Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy járok azzal a fiúval, akit Ő nagyon utál?

Figyelt kérdés

Próbálom az elejéről kezdeni...

A suli első 4 évében volt A és B és C osztály.de amikor felsősök lettünk az A-t és a B-t egybe rakták.Akkor az osztályunkba került az igazgatónak az unokája.A srác nagyon rossz volt,de a tanárok nem tudtak ellene semmit tenni,mert protekciós volt.Leginkább én éreztem azt,hogy bármit megtehet az iskolában.Engem rendszeresen megütött,ellökött és kihúzta alólam a széket és hasonló dolgokat csinált.Amikor ezt anya megtudta,akkor beszélt vele és a szüleivel,így leállt a srác.6.-ban újra kezdte,de akkor már nem szóltam anyának semmit,mert tudtam,hogy nincs értelme,mert mindenki neki hisz,az Ő szüleit mindenki ismeri és senki nem tud ellene semmit tenni.7.-ben viszont megváltozott.Nem bántott se szóval,se fizikailag,kedves lett.Padtársak lettünk és teljesen jól megvoltunk,minden órán röhögtünk és megtanított puskázni és a tanárok engem sem cs*sztek le,nem írtak be semmiért.Én pedig megszerettem Őt...Próbáltam nem szeretni,de valahogy nem ment.Szinte az összes lány volt már belé szerelmes a környékről,én is azt hittem,hogy sikerül kiszeretnem belőle.De nem ment.

És láthatóan kedvesebb volt velem,mint régen,folyton elhívott magukhoz(az anyja kb. úgy nézett rám,mint aki rögtön belém vágja a kést,de valahogy még élek :D) és hát...A nyáron elmondta,hogy tetszem neki és hogy járni szeretne velem,mert Ő még sosem érzett így egyetlen barátnője iránt sem és velem akar lenni.De már az osztálykiránduláson is feltűnt,hogy folyton ott van mellettem és hogy amikor aludtunk,akkor az mellém feküdt és nem egy másik lány mellé.

Szeptember közepén leszünk 2 hónapja együtt és elszeretném mondani anyának,mert a barátom anyukája már tudja és félek,hogy annyira utál,hogy képes lenne a tudtom nélkül elmondani anyumnak.


Mit mondjak anyának? Ő a mai napig nem kedveli a srácot és a szüleit sem.

Először anyának akarom elmondani és az Ő segítségével majd apának.


L/14


2011. szept. 4. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
sztem várj még 2-3 évet a járással nem kislánynak való a párkapcsolat
2011. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már kislány.És nem ez volt a kérdés.Már járunk,nem fogok szakítani vele.
2011. szept. 4. 20:42
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
jaj dehogynem,14 éves kamaszodó kislány vagy,ne csodálkozz ha eza jómadár majd jól megd*g kicsikém,mond csak el neki,gratula hogy ilyen lánya van
2011. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak ülj le, és mondd el. Megváltozott, és mindenki megérdemel egy második esélyt, és te szereted őt, úgyhogy ne ellenezze, ne akarjon szétválasztani titeket, stb, mert úgy sem fog sikerülni, csak összevesztek, szóval fogadja el, csak ennyit akartál mondani.
2011. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem fogok 18 éves koromig várni,hogy járjak egy sráccal.

Nem értem,hogy miért lenne korai.Minden korombeli lánynak barátja van.

2011. szept. 4. 20:47
 6/17 A kérdező kommentje:

Mégis miért d*gna meg?

Eddig az egyetlen dolog,amit az ágyban csináltunk az az volt,hogy én rajta feküdtem vagy Ő rajtam és csókolóztunk.Nem fogok vele 2 hónap után lefeküdni.

2011. szept. 4. 20:50
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
a normálisabbaknak nem csak azoknak akik azt hiszik menő,de hát csináld csak kövesd őket te is legyél tucatcsaj,szexelj vele már rögtön,játszd el hogy milyen nagy vagy már,és ha majd 20 leszel majd sajnálhatod ezeket az éveket amiket nem a tanulásra barátnőzésre használtad és arra hogy élvezd az általánost meg,hogy gyerek vagy hanem inkább pasiztál,senki nem mondta hogy várj 18 éves korodig de úgy 16-17 ig legalább,a szexel meg aztán 17 éves korodig a te érdekedben,de hát a te életed nyugodtan cseszd el
2011. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
ja így kezdődik...
2011. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

mindenki itt éli ki a kisebbségi komplexusát te jó ég:D ne hallgass rájuk, ilyenkor nekem is rég volt csajom, meg utána is, és 20 évesen sem bántam meg, teljesen jó életem van (21 vagyok) rendesen járok egyetemre meg minden. nem ettől függ.

ilyen fiatalon még nagoyn be tudnak kavarni a szülők egy kapcsolatba, ezt tapasztaltam én is. az első hosszabb kapcsolatomnak(másfél év) végső soron ez vetett véget 16 évesen. igazából nem tudok konkrét tippet adni. talán próbálj meg előtte egy jó képet kialakítani a srácról. mesélj róla jó dolgokat. és hogyha már látja anyukád, hogy megváltozott, akkor gyere elő ezzel a dologgal

2011. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Mondta egy szóval is, hogy lefeküdne vele? -Nem. Egy nagyokos megjegyezte és azóta mindenki ezen kukacoskodik.

És, hogy a kérdésre is válaszoljak: Üljetek le és mond el neki,hogy teljesen megváltozott, bocsánatot kért mindenért és nagyon kedves veled.

2011. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!