Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy járok azzal a fiúval, akit Ő nagyon utál?

Figyelt kérdés

Próbálom az elejéről kezdeni...

A suli első 4 évében volt A és B és C osztály.de amikor felsősök lettünk az A-t és a B-t egybe rakták.Akkor az osztályunkba került az igazgatónak az unokája.A srác nagyon rossz volt,de a tanárok nem tudtak ellene semmit tenni,mert protekciós volt.Leginkább én éreztem azt,hogy bármit megtehet az iskolában.Engem rendszeresen megütött,ellökött és kihúzta alólam a széket és hasonló dolgokat csinált.Amikor ezt anya megtudta,akkor beszélt vele és a szüleivel,így leállt a srác.6.-ban újra kezdte,de akkor már nem szóltam anyának semmit,mert tudtam,hogy nincs értelme,mert mindenki neki hisz,az Ő szüleit mindenki ismeri és senki nem tud ellene semmit tenni.7.-ben viszont megváltozott.Nem bántott se szóval,se fizikailag,kedves lett.Padtársak lettünk és teljesen jól megvoltunk,minden órán röhögtünk és megtanított puskázni és a tanárok engem sem cs*sztek le,nem írtak be semmiért.Én pedig megszerettem Őt...Próbáltam nem szeretni,de valahogy nem ment.Szinte az összes lány volt már belé szerelmes a környékről,én is azt hittem,hogy sikerül kiszeretnem belőle.De nem ment.

És láthatóan kedvesebb volt velem,mint régen,folyton elhívott magukhoz(az anyja kb. úgy nézett rám,mint aki rögtön belém vágja a kést,de valahogy még élek :D) és hát...A nyáron elmondta,hogy tetszem neki és hogy járni szeretne velem,mert Ő még sosem érzett így egyetlen barátnője iránt sem és velem akar lenni.De már az osztálykiránduláson is feltűnt,hogy folyton ott van mellettem és hogy amikor aludtunk,akkor az mellém feküdt és nem egy másik lány mellé.

Szeptember közepén leszünk 2 hónapja együtt és elszeretném mondani anyának,mert a barátom anyukája már tudja és félek,hogy annyira utál,hogy képes lenne a tudtom nélkül elmondani anyumnak.


Mit mondjak anyának? Ő a mai napig nem kedveli a srácot és a szüleit sem.

Először anyának akarom elmondani és az Ő segítségével majd apának.


L/14


2011. szept. 4. 20:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Hogy te milyen naiv vagy. Minden pasi ezt fogja mondani, hogy ő többet érez irántad mint más iránt és majd ha gerincre vág megy a következőhöz aki iránt többet érez mint más iránt. Kisi vagy te még ehhez. Én 17 éves létemre megnézem a pasikat mert ez természetes, de nem járok senkivel.


17/L

2011. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Próbáld megértetni vele, hogy neked fontos ez a fiú.
2011. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Jaj, hagyjétok már. Nekem is volt 14 évesen barátom, 16 éves voltam, mikor először lefeküdtünk, 18 éves koromig voltam vele. Nem használt ki, nem vert át. Nem bántam meg semmit, teljesen normális ember lett belőlem, tanultam, jó munkám, férjem van.
2011. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj jó tanácsként mondom,de nem fog tetszeni.14 éves vagy egy kamaszodó gyerek, a szüleid féltenek jogosan,főleg hogy manapság a 12-17 évesek kb 80%a iszik,bulizik,szexel,pasizik orrba-szájba.Még nagyon naív vagy,tapasztalatlan hallgass az idősebbre.Még az életben nagyon sok pasi fogja mondani neked,hogy te vagy a legszebb a legjobb,ilyet még nem éreztem senki iránt,te vagy az a lány akire vágytam.De ezek csak hülyítések,pont azért vannak hogy elhitessék,hogy téged akarnak,közben meg biztosan van hátsó szándékuk.Megjegyzem attól,hogy minden 14 éves pasizik nem azt jelenti,hogy normális követendő példa,ha a többi a vonat elé ugrik majd te is?egy 13-16-17 évesnek még nem való az olyan párkapcsolat amiben a felnőttek élnek, egy gyerekszerelem attól szép,hogy nincs benne testiség,csak puszi max csók kézfogás,mozi séta,filmezés.14 évesnek nem való,hogy a pasin feküdjön még ha nem is szexelnek,sem az együtt alvás,bár kitudja meddig nem.Azt javaslom,gondold át,és légy óvatos,menj el vele egy cukrászdába és meséld el.Sztem először barátkozz,ismerd meg önmagad,és ne akard követni a divatot a többit,mert minden 13-17 éves azt állítja baromi érett,meg már nem gyerek,na de ha így lenne belátnák mennyire nem kell elsietni,nem kell felnőttként viselkedni,mert hogyha gáz van ugye rögtön szaladnak a szülőkhöz. 22L
2011. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem fogok vele szakítani,teljesen megváltozott velem kapcsolatban és látom,hogy szeret.

Szeretem,nem divatból vagyok vele.

2011. szept. 4. 21:21
 16/17 anonim ***** válasza:

Kaptál itt oktatást rendesen...

Én nem olvastam a soraidból,hogy:"Le akarok feküdni a ...."-szóval értem a kérdésed.Bár az az osztálykirándulásos együtt alvás nem válna az ofő büszkeségévé...

Kérdezd meg,volt-e már ilyen szituban-amikor valaki nagyon más lett?Milyen tapasztalatai vannak?Beszélgess vele az ő első szerelméről.Hogy a szülei hogy értékelték a mellette megjelenő pasikat..Ezekből a kérdésekből valszeg rájön hogy mi történik veled,s remélhetőleg örülni fog,hogy inkább hozzá fordultál s nem egy osztálytársadhoz.

Aztán persze vázolhatod hogy az "okosok" rövid életűnek jósolják a dolgot,te viszont szeretnéd megélni úgy,ahogy az élet hozza...ha holnap szakítotok,akkor holnap megint anyukád válla lehet a hely,ahol megnyugodhatsz.


Én egy anyuka vagyok 13 éves lánnyal...

2011. szept. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%

75 %-os kötekedős! Tapasztalatból beszélsz? Mi a jó fene bajod van? Honnan tudod, hogy 20 évesen meg fogja bánni ha lefekszik egy sráccal (tegyük fel 14-15 évesen)?? Minden bizonnyal tapasztaltad. Akkor te is ilyen tucat kis ribanc voltál 14 évesen? Cseszdmeg a "jó" tanácsaidat!

Attól, mert 14 évesen ismerkedik fiúkkal, meg csókolózik, még nem fog egyből lefeküdni a sráccal.. Nekem is volt 13-14 évesen barátom, a szüzességemet mégis 17 évesen veszítettem el.


Kedves kérdező! :)

Szerintem, a lehető legőszintébben állj oda anyud elé, és meséld el neki, h nagyon megkedvelted ezt a fiút, mert kedves, figyelmes veled. Szerelmes vagy belé, és Ő is szeret téged, így egy rövid ideje jártok.

Sztem anyukád meg fogja érteni.. Csak mostmár tényleg mond el neki, mert minél tovább halasztod, annál jobban romlanak az esélyeid, h ne haragudjon meg rád anyud.

23/L

2011. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!