Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának? = (

Hogy mondjam el anyának? = (

Figyelt kérdés

szal az a nagy helyzet h volt egy pasim.2hónapig jártunk és eljött hozzánk.már nem az első alkalom volt h itt volt.és ugye külön szobám van.éreztem h vmi kemény van a nadrágjába aztán arra került a sor h mind a ketten mesztelenek voltunk.tehát megrtöént a dolog is és az izéjéből ilyen fehér ragacsos vmi jött ki de belém.akkor vettük észre miko kihúzta h folyik belőlem is meg olyan a teteje.

ez lenne a sperma?mert akkor gondlom lehetek terhes.mennyi ennek az esélye?

amúgy a srác másnap már dobott is. :(

ennek egy 3-4 napja... ://

szólajk anyunak v ne?vélemények?

12/L


2010. dec. 4. 18:45
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem is találj ki valami hihetőbbet. Ha nem, akkor szólj nagyon gyorsan anyukádnak...
2010. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
és ha biztos h tehres vagyok megtudnám úgy oldani h például elesek direkt v leesek a lépcsőn?
2010. dec. 4. 18:56
 13/60 anonim ***** válasza:
100%
Más ilyenkor még babázik te meg lehet hogy terhes vagy te jóisten rossz belegondolni is!Jól elcseszted az életed
2010. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen szexelni? Amikor ráadásul azt se tudod, ho mi történik és "mi az a fehér ragacsos izé"? Meg 2 hónap után? ha ez igaz, akkor csak arra kellettél, és csak annyit tudok mondani, hogy hüye vagy! Pont az ilyen felelőtlen tudatlan puják miatt van annyi gyermekkori abortusz. Tudod mi az az óvszer?
2010. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
87%
elesni direkt te normális vagy most menj anyádhoz aztán abortuszra te kis....
2010. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
84%
Hát persze, te h.lye. Utána meg majd nem megy el a magzat, csak nyomrék lesz, akit még az anyja se fog nevelni.
2010. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:51 vagyok.


Mondd el anyukádnak, mindenképpen, akkor is, ha rossz a kapcsolatotok. Ha nem akarod megtartani, és anyukád is ezt javasolja (kiskorú vagy még), akkor abortusz.

Ilyen véletlen leesek a lépcsőn ne jusson eszedbe.


Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, remélem azért tanultál a dologból.

És azt is remélem, hogy megoldódik a gondod.


21/N

2010. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval az a helyzet hogy te nagyon rosszul tetted amit.Vagyis hogy lefeküdtél egy pasival aki nem tudom hány éves,milyen idős de nagy felelőtlenség volt...Mégcsak 12 éves vagy,hamár annyira hajt a tatár akkor legalább védekeztetek volna.És amugy igen lehetsz terhes ha már menstruálsz akkor biztos...Istenem milyen felelőtlenek vannak,szerintem mondd el még nincs késő...Amugy lehet csak kamu kérdés igy elgondolkodva,bár elgondolkodva manapság már hamar kezdik...ÉS még szarabb helyzet,a "pasid" elhagyitt másnapra...Hát nemsemmi csak kihasznált...Na mindegy
2010. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
én megkérdeztem h nem kéne e óvszer mert teherbe lehet esni a szex által de azt mondta h majd vigyáz
2010. dec. 4. 19:03
 20/60 anonim ***** válasza:
97%

Hogy hívnak, melyik településen élsz?

A helyi védőnőtől kérj segítséget, ha anyukádtól nem mersz.

2010. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!