Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának? = (

Hogy mondjam el anyának? = (

Figyelt kérdés

szal az a nagy helyzet h volt egy pasim.2hónapig jártunk és eljött hozzánk.már nem az első alkalom volt h itt volt.és ugye külön szobám van.éreztem h vmi kemény van a nadrágjába aztán arra került a sor h mind a ketten mesztelenek voltunk.tehát megrtöént a dolog is és az izéjéből ilyen fehér ragacsos vmi jött ki de belém.akkor vettük észre miko kihúzta h folyik belőlem is meg olyan a teteje.

ez lenne a sperma?mert akkor gondlom lehetek terhes.mennyi ennek az esélye?

amúgy a srác másnap már dobott is. :(

ennek egy 3-4 napja... ://

szólajk anyunak v ne?vélemények?

12/L


2010. dec. 4. 18:45
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerülheti meg a szülőt semmiképpen. Szólja anyudnak, aztán majd ő elvisz orvoshoz.


A véleményem meg inkább megtartom magamnak.

Bár érdekes, én 12 évesen a lányomnak tuti nem hagynám hogy fiúkat hozzon fel.

2010. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a fiú hány éves?
2010. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
a fiú 16
2010. dec. 4. 19:38
 24/60 anonim ***** válasza:
100%

Abba azért gondolj bele,hogy ha 12 hetes koráig nem veteted el a magzatot,meg KELL tartanod.Ugye nem akarsz 13 évesen szülni?Szólj anyukádnak MOST!!!!

Nálatok nincs felvilágosítás?12 évesen szexelni..Ehhez inkább nem szólok semmit.

12 évesen 2 hónapig járni egy pasival...(bár tudom hogy ennyi idősen a járás mást jelent mint igazából)

Még rég babáznod kéne.Bár lehet nemsokára fogsz is...

Amúgy meg ugye nem gondolod,hogy 16 éves srác akar valamit egy 12 éves kislánytól?Max el akarta veszteni a szüzességét,hogy ne legyen tapasztalatlan,ha le akar feküdni az igazi barátnőjével.Vagy fogadásból.De ne is haragudj,12 évesen is lehetne eszed hogy nem szexelsz.

2010. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%
Madame HIV újra köztünk van...
2010. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
82%
Kretén...Mai világban már azért mindenkinek van fogalma a dolgokról,főleg ha hatodikos vagy,mert ugye ott a biosz...
2010. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

milyen madame hiv? -.-"

szerinted viccelnék egy ilyen dologgal?

2010. dec. 4. 20:29
 28/60 anonim válasza:
100%

Hát nem tudom lehet én vagyok éretlen 13 évesen de én olyat csinálok hogy egy törölközőbe betekerek egy testápólót vagy tusfürdőt..

És az a baba.. te meg 9 hónap múlva "anya" leszel.. JÉZUUUS

2010. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
100%

szerintem, is kamu


ha véletlen nem, akkor közlöm, hogy nem vagy terhes, MÉG...mert 3-4 nap alatt legfeljebb megtermékenyített petesejt van, nem beágyazódott petesejt...szólj anyádnak és irány a nőgyógyász és a rendőrség, ugyanis a faszid megy a sittre, mert bűncselekményt követett el....

2010. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbentő, nem is tudok hozzászólni,bár szerintem is kamu...
2010. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!