Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így működne?

Szerintetek ez így működne?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd külföldre menni bébiszitternek, vagy au-pairnek, igen, inkább ez. Pl. USA-ba.

De...

Anyukám nagyon nagyon nem örül neki, félt is, meg hiányoznék is neki, mert a család többi tagja sz.rt sem ér, mi ketten nagyon jól megvagyunk, de ha én is lelépek, kikészül az fix.

Arra gondoltam, bár még csak most találtam ki az igaz :D, hogy amikor családot keresek, a családok profilján olvasom azt pl., hogy takarítanom főznöm nem kell, mert van szakácsnő, vagy takarítónő, bejárónő.

Szerintetek van olyan, hogy meg lehet oldani, hogy anyukám legyen az a bizonyos takarítónő, vagy szakácsnő??

Így jöhetne velem, nem kéne itt maradnia ezzel a sok idiótával-.-'

Létezik olyan, hogy ebbe belemegy egy család??

Köszi előre is

Ja és még valami, nem vagyok anyuci pici kislánya, felnőtt nő vagyok, tudok nélküle élni, csak nem akarok:)

még mielőtt valaki az önállósodással és szakadjunk le egymásról szövegekkel jönne.

Kösz a válaszokat!


2010. dec. 3. 12:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én sem tudok prívit írni neked,így most elérhetővé teszem magam..Ha gondolod írj nyugodtan..

Még valamit.Írtam,hogy nyelvtudás nélkül jöttem ki,de nem is kaptam sehol munkát..Mindenhonnan elzavartak avval,hogy előbb tanuljak egy kicsit angolul..Az első part time melómat egy angol ismerősömnek köszönhetem akit a párom kért meg,hogy segítsen..Ő vitt be egy jó barátjához aki egy irodában főnök..Majdnem 2 évig csak ez a part time melóm volt..A többinél meg már tudtam annyira angolul,hogy el tudjam mondani mit akarok..De kezdésnél ez is "baráti" segítséggel jött..Írtam is,hogy 4 évnek azért el kellett telnie,hogy most itt tartsak ahol vagyok,...

HA gondolod írj nyugodtan..

2010. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!