Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy olyan...

Beleszerettem egy olyan férfiba, barátnőm bátyja ráadásul, akivel nem működne a szex. Mi legyen?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy beleestem egy férfiba. Vicces, édes, humoros, teljesen magába bolondított. De: hááát... ma reggel mikor szexre került volna a sor... hááát... kicsi neki. Nagyon. És vékony. Mint egy virsli kb. Mit tegyek? Nem mondtam semmit, mondtam, hogy egyenlőre még korai, és eljöttem.
2010. máj. 25. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
HA igazán szeretnéd nem jöttél volna el, és nem hazudtál volna neki
2010. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak még nem volt teljesen harcrakész...
2010. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szex közben felálltál azzal a dumával hogy áááááá mégis úgy gondolom korai még rendesen a lelkébe mászhattál :S
2010. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
egy esélyt adhattál volna....a kicsi fütyi elég játékos lehet ...:))
2010. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha a szex nem működik, akkor kár erőltetni a kapcsolatot. Keress egy olyan fút, akivel jobban passzoltok szexuálisan.
2010. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottad még, hogy a méret mennyire keveset számít? Szegény pasi, még jó, hogy nem nevetted ki. Tényleg szereted?!
2010. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos akárki akármit mond, a méret számít. Viszont azt írod, hogy még előtte eljöttél. Akkor viszont nem is tudod, hogy mire lett volna képes:D Nekem is volt dolgom ilyen férfival, és hát öööö nagyon kellemesen csalódtam :) Inkább azt mondanám, hogy az első pillantás nem minden. Egy esélyt adhattál volna neki.
2010. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy gondolom,a méret nem fontos,sőt,én az átlagost vagy annál kisebbet kedvelem. DE bizony megboldogult ifjúkoromban belefutottam olyan helyzetbe,amikor tényleg nem tudtam,bent van-e már. sötét volt,így nem tudtam előre informálódni,és amikor rájöttem a hibára,már nem lehetett visszakozni:-( mindegy,neki jó volt,én meg továbbálltam. hiába a legédesebb pasi a világon,egy gyerekméretű pénisz nem tudja megadni az "odaadom magamat neked" érzését,ami számomra sokkal fontosabb szex közben,mint az orgazmus elérése.
2010. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat, azóta beszéltünk, szerintem adok neki egy esélyt. Majd elválik. :) Írok, hogy milyen volt... (Szerintem holnap lesz a napja)
2010. máj. 25. 18:20
 10/16 anonim ***** válasza:
.
2010. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!