Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beleszerettem.

Mit tegyek? Beleszerettem.

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 éve megjelent egy lány az életemben, teljesen véletlenül. Azóta totál belezúgtam. Hiába próbálom kiverni a fejemből, hiába próbálom kerülni, nem megy. Abszurd az egész helyzet, neki van barátja, nekem van barátnőm. Nyugodtan kövezzetek meg, hogy a barátnőm mellett beleszerettem másba, megérdemlem, szégyenlem, de nem tehetek róla, az első pillantásra beleestem. Szerintetek mitévő legyek? Mielőtt jönnének azok a válaszok, hogy szakítsak a barátnőmmel, megjegyzem kerek 40 hónapja vagyunk együtt, tehát ez nem ilyen egyszerű.
2011. szept. 14. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Egy többéves kapcsolatot nem éri meg tönkre tenni, pláne, hogy jól megy. Beszéltek is a lánnyal? Mert ha igen, akkor nagyon nem kellene, és egy idő után elmúlik ez a "lángolás".

Tudomást vesz rólad?

2011. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, régen beszéltünk, és én is ezen a gondolatmeneten voltam, hogy ha majd kerülöm, nem kommunikálok vele, akkor biztos elmúlik ez a "fellángolás", de nem így történt, csak rosszabb lett.
2011. szept. 14. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

1.vagyok

Ha nem akarod elveszíteni a jelenlegi barátnőd,, akkor szakíts meg ezzel a lánnyl minden kapcsolatot.Ne kockáztass egy ilyen hosszú kapcsolatot, persze ha jól meg vagytok és nem vagy boldogtalan.

2011. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Egy szived van, ez kepes kettot szeretni? TEhat most valasztas elott allsz, de 40 honap es nem 40 ev! Nincs ezzel semmi problema, hiszen az erzelmeid dontenek, de azt a masik lanyt ismered, vagy csak lattad, mert ez nem mindegy!

A masik lany elfogad?

2011. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha valóban ismered azt a lányt és úgy lettél bele szerelmes akkor támogatnám a dolgot. NAGY SZERELEM CSAK EGY VAN, és soha nem lehet tudni hogy melyik lesz az igazi... Van amikor évekkel később derül ki hogy nem is a megfelelő emberrel töltöttük el az elmúlt X évet... :)


Hány évesek vagytok? Te? Barátnőd? "szerelmed"?

2011. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg olyan jól nem ment minden, ha beleszeretett másba. Ha tényleg szerelem válts, mert csak szenvedés lesz később, ha azzal maradsz, akit már nem szeretsz. Később úgy is otthagyod.
2011. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én 21, barátnőm 20, a bizonyos harmadik pedig 18. Igazából már nem nagyon hiszek a szerelemben. 40 hónappal ezelőtt, amikor összejöttem a barátnőmmel, úgy éreztem, Ő az igazi, nem jöhet senki más, erre tavaly megjelent ez a lány, és mindent felborított bennem. Egyébként igen, összhangban vagyok vele, de mégse fogok odaállítani elé, hogy "Ne haragudj, de nagyon beléd zúgtam..", nem fogom a kapcsolatát tönkre tenni.
2011. szept. 14. 19:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hogy akibe beleszerettél viszont szeret-e. mert ha nem akkor nem érdemes az egészbe belefogni. ha nem szeret a kiszemelt szerintem szakits meg vele minden kapcsolatot. ha viszontszeret akkor szakíts a jelenlegi barátnőddel és járjál vele. amúgy ezt te tudod nem mi.
2011. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A 18 éves lány tudna szeretni vagy nem, mert ha nem is foglalkozna veled soha, akkor kár felrugni a jelenlegi kapcsolatot.
2011. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyi idősen még egyikőtöknek sem a "végleges" választása a jelenlegi... És a 18.éves kis csaj sem az igazi számodra... Majd ha még 26-30 évesen is ezt érzed évek óta valaki iránt... Na akkor majd azt vedd feleségül esetleg... :)


32/F

2011. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!