Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy nőbe. Van...

Beleszerettem egy nőbe. Van feleségem, életem, mégis csak a másik nőre tudok gondolni. Voltatok már így, mi az, amit ilyenkor lehet tenni?

Figyelt kérdés
Otthon semmi probléma nincs. A másik nő nem akar velem foglalkozni, mivel házas vagyok, de ha nem lennék, más lenne a helyzet. Őrültség, mégsem tudom elhessegetni a másik nőt a fejemből, sőt, egyre jobban szerelmes vagyok bele.
2011. aug. 21. 00:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A feleségedet szereted még?
2011. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze vonz az ismeretlen, de ha otthon semmi probléma nincsen én nem tenném tönkre a házasságomat. Főleg hogy nincs is köztetek semmi... De igazából Te tudod, hogy mit akarsz, egy másik nőt, vagy a feleséged akit még talán szeretsz...
2011. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod leküzdeni amit a másik nő iránt érzel akkor nincs mit tenni : /
2011. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha otthon nincs semmi gond, akkor ne rúgd fel. Csak az ismeretlen "izgat", vonz, hidd el. Ha már megismernéd a másik nőt, és vele is sok időt töltenél együtt, rájönnél, hogy nem volt sok értelme felrúgni a házasságot, ami jól működött. Amúgy meg nem értem, hogy tud jól működni, ha nem tudod a másik nőt kiverni a fejedből? Akkor mégse működik annyira jól, vagy csak te hiszed, mert azt akarod hinni, hogy jó.
2011. aug. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
>:( én ugyan csak egy 20éves, az életben szárnyait próbálgató lány vagyok.. de mindig is azt gondoltam, mi a sz@rnak köttetett az a házasság, ásó kapa nagyharang-ig?? ha nem azért, hogy ne rúgjuk fel csak azért, mert épp úgy tartja kedvünk?
2011. aug. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni! A nejedet azert vetted el, mert ismerted mar, s elfogadtad azt tarskent, de ezt a masik not nem ismered, Teged az izgat talan, de hogyan lehet egy olyan szemelyt szeretni, akit nem ismerunk? Nem eltel meg vele egyutt, nem ismered azt, hogy milyen tulajdonsagai, szokasai vannak, s nem tudod azt, hogy annak a nonek a szokasaival is egyutt tudnal-e elni, tehat erdemes lenne ezen elgondolkoznod.
2011. aug. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg (remélhetőleg) csak kicsit bepunnyadtál és az újdonság varázsa vonz, érdekesebbnek tűnneaz új csajjal randizni, romantikázni, mint a feleségeddel megtárgyalni a villanyszámlát és hogy mit kell venni a boltban. A feleségedet is feltételezem, annak idején szerelemből vetted el, próbálj inkább arra az érzésre emlékezni, azt feléleszteni. Ha gerinces ember vagy, mindent megpróbálsz ez ügyben. MOndjuk ez nagyon durva, hogy úgy fogalmazol, "szerelmes vagy" a másik csajba... Az ember ezt valamennyire igenis tudja irányítani, és te belelovalltad magad. Ha nem történt még semmi köztetek, biztosan van visszaút, de összességében elég gáz...
2011. aug. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

amit tennél a másik nővel, azt tedd meg a feleségeddel. vidd el őt randizni, lepd meg őt, és vidd őt ágyba. vedd rá, hogy randizzon veled, és öltözzön rá ki. Adj neki virágot, táncolj vele, bókolj neki, stb.

vedd úgy, hogy ez a nő felélesztett valamit, amit a házasságod megerősítésére használhatsz fel.

tudom, hogy nem könnyű... de megéri, ha a házasságod tényleg rendben van.

2011. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélek egy történetet.

Egy férfi szerelmes lett egy nőbe. A férfi házas, két gyerekkel. A nő élete második nagy szerelme volt (az első természetesen a felesége).

A nő is szerelmes lett, egymásba gabalyodtak. (Bár itt elmondanám, hogy otthon már nagyon sok veszekedés volt, a feleségnek is volt házasságon kívüli kapcsolata.)

Egy év után a férj és feleség szétköltözött, majd a férfi rájött, hogy mégiscsak az első felesége hiányzik neki, vissza akart menni, azonban akkor már a felesége nem akarta.

A másik nővel folyamatos veszekedések, mert a családi programok megmaradtak, a férfi a másik nőt nem akarta belevonni az életébe.

Két év után ők is szétmentek.

Ha nincs probléma otthon, semmiképpen nem érdemes felrúgni a házasságot.

Szerintem az új, a más vonz téged, és még az is tesz rá egy lapáttal, hogy a nő visszautasít téged. (Megjegyzem, jól teszi.)

2011. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Én a feleség részéről közelíteném meg a kérdést. Én, ha a férjem lennél, azt mondanám, hogy meg akarom tudni hogy mi a helyzet, és elengednélek. Tök szánalmas olyan férfivel együtt élni együtt aludni, főzni rá, aki közben másért rajong. Én nem akarnám ezt csinálni. Persze fájna, mert hiszen én sem így terveztem, különösen ha szerelmes vagyok még a férjembe, de megalázónak tartanám hogy hozzám van láncolva, és teher vagyok a számára. Menjen, még csak nem is haragudnék, vagy csak nem sokáig. azért viszont igen, ha később tudom meg, hogy mi történt, és mintegy kötelességből maradt hűséges. Ne kötelesség legyek már a férjemnek, hanem azért legyen velem mert szeret. Barátként szerethet úgy is hogy már mással jár, a gyerekeknek lehet ettől jó apjuk, sőt, el is várom hogy ezek után is számíthassak rá, és a bármi van segítsen. Ezt elvárom, és ha ez nincs, akkor csúnya kislány leszek, de csak hogy velem éljen és közben egy másikért epekedjen, ez elviselhetetlen lenne a számomra. Én így gondolom. van aki biztos másképp. Mert én nem vagyok önző és nem akarom magamhoz láncolni a másik embert arra mutogatva hogy ez a kötelességed. Nem az. A szerelmet nm lehet irányítani. a becsületességet igen. de az érzelmeket nem. Ettől még simán jöhetsz ki rosszul, hogy a feleséged is így gondolja mint én, elenged, összejössz a másik nővel, és rájössz, hogy mégsem őt akartad. Aztán két szék közül a pad alá. De legalább ismét vissza tudnál szeretni a feleségedbe, mert ez így szerintem esélytelen, mármint ha nem teszel semmit csak csendben szenvedsz.


Én azt mondom, hogy ismerd meg a másik nőt rendesen. És lásd racionálisan. Milyen ember, mik a hobbijai, mennyire illetek össze intellektuálisan, mennyire toleráns, vagy te mennyire viseled el a nézeteit, a kisebb nünükéit. Hátha találsz valamit ami kiábrándít belőle. Ha ez 2-3 hónap alatt nem sikerül, akkor valamit lépned kell, mert ez így nem állapot és a feleséged se hülye, sőt már most tudja hogy valami nem stimmel csak nem mer szerintem rákérdezni.


32/N

2011. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!