Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Most már működne?

Mit tegyek? Most már működne?

Figyelt kérdés
Van egy srác akiről egész gyerekkorom és fiatalságom szólt. De sajnos eléggé féktelelen indulatosak és nagy érzelmekkel rendelkezők vagyunk mind ketten igy nem volt más megoldás mint hogy 2 éve 100kilóméterre költöztünk egymástól. Tegnap újra láttam és rájöttem hogy ezek az érzelmek nem múltak el kissé felnőttebben higgadtban működhet újra vagy kár feltépni a régi sebeket? Nehezen bírtam ki h ne öleljem át és ne kérdezzem meg mi van vele meg úgy minden. Őrülten hiányzik az egész lénye de borzasztóan félek is tőle.
2010. máj. 28. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát...attól függ...szeretitek-e egymást? Ha igen akkor működhet...

de ha nincs szeretet csak vágyakozás, indulatok, érzelmek és szenvedély akkor csak újabb sebeket ejtetek egymáson...:(

2010. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!