Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így működne egy kapcsolat?

Így működne egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

3-4 hete költözött egy japán férfi a szomszédba. Amennyit beszéltem vele nekem az jött le, hogy nem tud sokat magyarul. Nekem megtetszett, mert nagyon kedves és figyelmes ember. Néha szoktunk szemezgetni, és amikor valahol meglát nem bírja ki, hogy ne vigyorogjon rám :D. Igaz, hogy nem mindig értjük meg egymást...de a legjobb barátnőm szerint "szerelmesek vagyunk egymásba". Mondjuk én is érzem, hogy közeledünk egymáshoz. Nem tudom, hogy tolakodásnak venné-e ha felajánlanám, hogy segítek neki tanulni.

23/L


2010. máj. 12. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt vedd figyelembe hogy teljesen más kulturális háttérrel rendelkezik és más milliőbven nőtt fel. Ami neked természetes az neki lehet hogy már tolakodás és fordítva.

Csak óvatosan mert azért köztetek óriási kulturális/neveltetési külömbségek lehetnek.

Az meg hogy a legjobb barzátnőd szerint szerelmesek vagytiok az egy vicc, mintha 13 lennél.

2010. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ázsiaiak mindig mindenkire vigyorognak
2010. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez még nem kapcsolat, de szerintem te is tudod. Ha komolyabbra fordulna a dolog és elkezdenétek járni, akkor igaza van az elsőnek, hogy figyelembe kell venned a különböző kultúrális háttereket. Nekem volt egy barátnőm aki japán sráccal járt. A pasi elment üzleti útra, mondta, hogy egy hét és jön. A lány felhívta, de nem vette fel, majd mikor hazatért a srác, akkor a lány kérdőre vonta, hogy miért nem vette fel a telefont? Erre a srác mondta, hogy megmondta, hogy üzleti úton van és egy hét múlva jön, mit nem lehet ezen érteni? Ott a férfi szava még mindig úgymond "szent".
2010. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írta, hogy közelednek egymáshoz, ez azt jelenti, hogy a srác is :). Az a kultúrás dolog is igaz, de szerintem ha így folytatjátok nemsokára barátok lesztek és utána még lehet tartós is a kapcsolat :).

Ismerek egy néger pasit aki megismerkedett egy magyar lánnyal, alig tudtak beszélni egymással, de szerelmesek lettek és csak annyit tudtak mondani egymásnak, hogy I love you. A mai napig együtt vannak és van egy 2 éves kislányuk :).

2010. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!