Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így működne?

Szerintetek ez így működne?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd külföldre menni bébiszitternek, vagy au-pairnek, igen, inkább ez. Pl. USA-ba.

De...

Anyukám nagyon nagyon nem örül neki, félt is, meg hiányoznék is neki, mert a család többi tagja sz.rt sem ér, mi ketten nagyon jól megvagyunk, de ha én is lelépek, kikészül az fix.

Arra gondoltam, bár még csak most találtam ki az igaz :D, hogy amikor családot keresek, a családok profilján olvasom azt pl., hogy takarítanom főznöm nem kell, mert van szakácsnő, vagy takarítónő, bejárónő.

Szerintetek van olyan, hogy meg lehet oldani, hogy anyukám legyen az a bizonyos takarítónő, vagy szakácsnő??

Így jöhetne velem, nem kéne itt maradnia ezzel a sok idiótával-.-'

Létezik olyan, hogy ebbe belemegy egy család??

Köszi előre is

Ja és még valami, nem vagyok anyuci pici kislánya, felnőtt nő vagyok, tudok nélküle élni, csak nem akarok:)

még mielőtt valaki az önállósodással és szakadjunk le egymásról szövegekkel jönne.

Kösz a válaszokat!


2010. dec. 3. 12:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
20/N
2010. dec. 3. 12:24
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon fogsz ilyen családot találni..Én Angliában élek évek óta,és még soha nem hallottam,hogy az au-pair és a takarítónő is egy házban lakjon..AZ au-pair.nak még biztosítják a szobát,de a takarítónőnek nem fogják.Nem beszélve arról,hogy akinek bejárónőjük /takarítónőjük van az nem fog váltani..Ha meg nincs akkor nem is akarnak..

De ha anyukád is menni akar,akkor miért nem megy külön bejárónőnek valahová? Így a közelben lehetne ő is..

Én is bejárónőként dolgozom..Először csak egy irodában kezdtem,ma meg olyan sok helyre járok,hogy sokszor le kell mondanom a melót,mert nincs annyi időm..Mindenhol jobban szeretik ha a bejárónő házhoz megy,hiszen nem 8 órás a melója..

2010. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De ő nem beszéli a nyelvet:S És ilyen korban már nem fog nekiállni:S 48 éves. Itt a munkája, háztartás stb:S

Vagy az annyira nem fontos egy bejárónőnél??

2010. dec. 3. 12:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Na meg akkor még a lakhatást is meg kell oldania, semmi spórolt pénze nem marad :S Nálad ez hogy van? Saját lakás, vagy albi? És hogy jutottál ki? Egy picit még mesélhetnél:)
2010. dec. 3. 12:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéli a nyelvet akkor esélye sem lesz munkát találnia..

Bejárónőként egy lakásban maximum 2-3 órát tud dolgozni..Sok helyen csak hetente egyszer kell menni..

Ahová téged felvennének au-pairnak ott sem fog tudni dolgozni bejárónőként.Még ha alkalmaznák is akkor is napi 1 órára vagy heti egy alkalomra..Hogy fizessék ki? Hiszen már többe kerülne a szállása,étkezése..

Nézd én 34 évesen mentem ki Angliába,és semmit nem tudtam angolul..38 évesen még mindig van mit tanulnom,de megértetem magam valahogy..Már régen nem érdekel,hogy nyelvtanilag helyesen beszélek-e,a lényeg,hogy megértik mit akarok mondani,és én is értem,hogy mit akarnak nekem mondani..

Bejárónőként általában több lakáshoz is mennek 1 nap,és így tud 6-8-10 órát is dolgozni..

Ne haragudj,hogy ezt írom,de anyukád tuti nem fog tudni úgy veled menni,hogy ugyanannál a családnál legyen...A családnak nem éri meg...

2010. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34 évesen jöttem ki.Albérletben lakom a családommal együtt., Én mint írtam elég sokat dolgozom..(több a munkám mint az időm) de ehhez el kellett telnie 4 évnek,hogy idáig eljussak..
2010. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt írod, h. nyelvtudás nélküle esélye sincs, de te sem beszéltél angolul mikor kimentél...

Jó, az már annyira nem is fontos, hogy ugyan annál a családnál legyünk, csak innen szabaduljon -.-'

Ha egy városban vagyunk az már jó:)

A lakhatásról még mindig nem mondtál semmit, kérlek arról is :$

2010. dec. 3. 12:42
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó, megvan köszi :D
2010. dec. 3. 12:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Írok neked privit, nem gond?:D:$ Lenne még néhány kérdésem, szeretnék veled erről beszélni:) ok?
2010. dec. 3. 12:49
 10/11 A kérdező kommentje:
Vagy ha te tudsz, akkor te írj rám, mert én egyelőre nem tudok :D
2010. dec. 3. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!