Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedik a szüleim,...

Miért nem engedik a szüleim, hogy barátom legyen?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Már ebben a világban szinte természetes, hogy egy 14 évesnek barátja van. De a szüleim nem engedik. Anyukám azt mondja, hogy inkább tanuljak, ne fiúzzak. Attól még, hogy valakinek barátja van, miért romlana a tanulmányi eredménye? Persze vannak kivételek, de akkor is! Anyukám ismer. Tudja, hogy 14 évesen eszem ágában sem lenne pl. szexelni, vagy nem tanulni. Egyszerűen már nem is ismerkedek a fiúkkal. Mert ha az egyik szeretne velem járni, akkor mondjam azt, hogy ne mert anyukám nem engedi? Milyen dedósnak nézne már! És amúgy sem szeretek senkit megbántani. De anyának ezt lehet mondani, úgyse érti meg. Ha megkérdezem tőle, hogy a velem egykorúaknak már lehet barátjuk? Akkor meg azt mondja hogy ha nekik van, hadd legyen, de nekem ne. Miért nekem kell mindig a fekete báránynak lenni? Én semmit sem próbálhatok ki? Én legyek a kis dedós a lányok körébe?

Miért ilyenek velem?


2010. dec. 2. 16:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

helló ,nekem a te korodban eszem ágában sem volt járni valakivel, voltak fontosabb dolgaim is, és aki járt valakivel arra úgy tekintettem, mint aki beteg. Vártam a szerelemre, mert 14 évesen csak fellángolások vannak még, és most csak úgy betoppant az életembe a nagy Ő és megérte rá várnom. Várj nyugodtan te is.

18/L

2010. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
vallásos családban nevelkedsz?
2010. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Persze, már tisztább minden. Lehet, hogy én is eléggé elhamarkodom a dolgokat. Igazak, amiket írtatok. Már értem, mire mondta anyukám, hogy várjak még.

Utolsónak : Amúgy nem nevelkedek vallásos családban. :D

2010. dec. 14. 19:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!