Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedik a szüleim,...

Miért nem engedik a szüleim, hogy barátom legyen?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Már ebben a világban szinte természetes, hogy egy 14 évesnek barátja van. De a szüleim nem engedik. Anyukám azt mondja, hogy inkább tanuljak, ne fiúzzak. Attól még, hogy valakinek barátja van, miért romlana a tanulmányi eredménye? Persze vannak kivételek, de akkor is! Anyukám ismer. Tudja, hogy 14 évesen eszem ágában sem lenne pl. szexelni, vagy nem tanulni. Egyszerűen már nem is ismerkedek a fiúkkal. Mert ha az egyik szeretne velem járni, akkor mondjam azt, hogy ne mert anyukám nem engedi? Milyen dedósnak nézne már! És amúgy sem szeretek senkit megbántani. De anyának ezt lehet mondani, úgyse érti meg. Ha megkérdezem tőle, hogy a velem egykorúaknak már lehet barátjuk? Akkor meg azt mondja hogy ha nekik van, hadd legyen, de nekem ne. Miért nekem kell mindig a fekete báránynak lenni? Én semmit sem próbálhatok ki? Én legyek a kis dedós a lányok körébe?

Miért ilyenek velem?


2010. dec. 2. 16:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
A hozzászólásaidból nagyon látszik mennyire gyerek vagy még, az kell mondjam anyukádnak teljesen igaza van, szerintem bízz benne és hallgass rá! Hányan vannak akik nem csókolóztak csak 18 évesen vagy később és nem lett semmi bajuk, ne azért akarj fiút vagy csókolózni mert mások szerint az a menő, és te meg ciki vagy. Hiába mondod, hogy te nem szexelnél, hidd el az lenne a következő, most még csak csók, mert már mindenki és te nem, utána meg a szex mert már minden barátnő túl van rajta te meg nem. De ezeket nem azért kell megtenni, mert mások azt mondják! Aki meg ilyeneket mond neked, egyáltalán nem nevezhető barátnőnek, én pl elég későn érő típus voltam, de egyszer nem jutott eszébe egy barátnőmnek se, hogy cikizzen, vagy akármi. Beszélgess nagyon sokat anyukáddal, szerintem ezeket is nyugodtan mond el neki, és ő is meg tud nyugtatni! Nem ciki erről dumálni! Akármennyire is manapság nagyon trendi a már általános iskolában is fiúzzunk dolog, szerintem 16 év alatt semmi szükség rá. Barátkozz, ismerkedj, és ne úgy akarj járni valakivel, hogy megkérdezi tőled nah járunk és te igent mondasz csak hogy elmondhasd van valakid... 23/n
2010. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom a tanácsod! Ha valakinek, neked biztosan igazad lehet, ezt abból ítélem meg, amit ídeírtál. Köszi :)
2010. dec. 3. 18:31
 23/33 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt vele anyukám :)

Aztán beszélgettem vele, és valami olyasmit mondtam neki, hogy miért ne lehetne barátom? Ugyanaz, mint a barátnőimnél, csak fiúba. Moziba megyünk, sétálunk együtt a városban, fagyizunk, puszit adunk egymásnak, stb...

Úgyhogy ő beleegyezett abba, hogy legyen barátom, ha tetszik nekem valaki [és neki is tetszem én] :)


13,5/L

2010. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
téged legalább megértenek :)
2010. dec. 8. 21:29
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Anno még nekem 14 évesen a világot jelentette mikor megkaptam az első (és attól a fiuttól az utolsó is) csókomat. Fél évig arról ábrándoztam meg, hogy milyen menő lenne ha suli elött várna, irigykednének meg minden.

Sajnos most már nem ez van, teljesen beépítik az emberek életébe, hogy mindent korán átélj, s csinálj mindent, hisz "nagy vagy" már stb. Ez egy nagyon csúnya média fogás. Elhitetik veled a tévé, ujságok, boltok, hogy a vásárlástól s a tárgyaktól vagy több és értékesebb, csak az menő aki megveszi a drágább, menő cuccot amin félévente változtatnak, a telefont amiből mindenhéten jön ki "frissebb" széria. És igen, a felnőttes élettel jár a vásárlás, mozizás, szórakozóhely. Mindenhol pénzt költesz. A pasizás is erről szól, légy divatos mert azt szeretik s bizony a gyógyszergyártó cégek is benne vannak a buliban, higy a párkapcsolattal eljön a szex ideje is. Arra meg ráérsz, késöbb érték lessz, mert nem azt keresik a fiuk akinek volt már 10pasija is hanem aki becsüli magát s a testét annyira, hogy nem adja egykönnyen.


Nézd, meg mi megy a tévében, hány k.rva Jóban/rosszba), szriptíztáncos(valóvilág), perverz (benkő) van benne.

Arról nem is beszélve, hogy a sok pedofil is bizony "felvan ingerelve" azokkal a nem 14-16 évesekre való ruhával.

2010. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
Velem ugyan ez volt.. de ha látják hogy szerelmes vagy nem lesz szívük szétválasztani, csak tegyél meg mindent, tanulj ne bulizz annyit ne lógj magyarul bízzanak meg benned a szüleid lássák hogy nem megy a tanulás rovására a kapcsolat, meglátod engedékenyebbek lesznek (:
2010. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

igaz engem nem anyum hanem apukám óvott még a széltől is!

de tök mind1 a lényeg h én hülye voltam és nem hallgattam rá, 14évesen bemásztam az első fiú ágyába (és még csak nem is volt jó)! persze 2hét után lepasszolt és összejött az egyik bnőmmel aki ugyanígy járt=(

nem hallgattam arra aki a legjobban szeret a világon!

rá 8hónapra lett igazi barátom akinek 1 évig kellett várjon arra h megkapjon! várt és innen tudtam h szeret !!!!!

azóta is együtt vagyunk,persze nem tökéletes a kapcsolatunk,de boldogok vagyunk és van egy gyönyörű 6hónapos kisfiunk =)

engedje h randizz szó se róla de jól gondold meg h kivel és mikor bújsz ágyba!!!

anyukád mindennél jobban szeret és jót akar neked !!!

hallgass rá!!!!

jah és nem ciki h szűz vagy! majd az "igazinak" úgyis csak azt adhatod=)

2010. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, ennyi idősen bőven ráérsz még arra, hogy barátod legyen. De ha lesz, akkor is mindenképp olyat válassz, akit tiszta szívből fogsz szeretni, és ne olyan indokkal, hogy már minden bnődnek van barátja vagy hasonló. Ne add magad oda vki olyannak, akivel nem szeretitek egymást kölcsönösen!! Mert hidd el, később biztosan nagyon bánni fogod. Anyukád csak jót akar neked, szerintem hallgass rá! És az is igaz, ha szerelmes leszel vkibe, biztosan megenyhül majd... De azt nem lehet siettetni, várd ki, amíg belép vki az életedbe, azért ne legyen barátod, mert ez az "elvárás" :)

19/L

2010. dec. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Már megkaptál minden jótanácsot, én csak kiegészíteném.ú

Hihetetlenül bunkó volt a barátnőd azzal a kijelentésével, amit az első kommentedben írtál.

Gondolom nagyon megalázónak és önbizalomrombolónak érezzted amit mondott. Sajnos énis belefutottam egy ilyen "barátnőbe" igaz középiskolában. Neki akartam megfelelni, de annyira hogy cigizni keztem, inni, pasizni, szexelni. 17 voltam mikor megismerkedtem a jelenlegi párommal. Mikor előzör lefeküdtünk 2 hónap múlva, akkor jöttem rá hogy milyen szeretkezni, nem csak dugni, de sajnos barátnőm ebbe is beleszólt. Fúrta a srácot rendesen. Annyira hogy szakítottunk fél évet. Egy görbe estén kibökte, hogy azért nem kedvelte, mert elvette tőle azt a barátnőt, aki olyan mint ő. Ez nagyon szíven ütött. Olyan mint ő? Én tényleg? Ezt az életet akarom? Minden hónapban három pasi, akár egyszerre. eseményutáni, abortusz? Érzelemmentes dugás? Kiégett test, lélek? AIDS,herpesz,szifilisz,tripper?

Másnap felhívtam a fiút. Találkozót kértem. Elmondtam neki milyen idióta vagyok, és hogy szeretem.

Annyit mondott: Én vártalak. Azóta is együtt vagyunk, nyáron összeházasodtunk, és mont etetem a csodálatos két hós kislányunkat.

A lényeg, hogy ne hagyd magad befolyásolni! Igenis mond meg annak a csajnak, hogy ez a Te tested és annak adododa az első csókod, mit ad isten a szüzességed, aki szeret, és akit szeretsz. Higyj nekem így látatlanban: Óriási külömbség van az érzelemmentes dugás és a szeretkezés között.

Ne legyél te is a particsürhe ingyenprostija.

Üdv!

Arisha 20/n

2010. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
U.i.: bocsi az elütésekért!
2010. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!