Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor anyukámék szexelnek...

Amikor anyukámék szexelnek mindig hallom és nagyon zavar. Nem tudok kimenni utána pisilni, mert nem akarom hogy hallják hogy fenn vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 14:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az én szexualitásommal sincs semmi gond, de anyám nyögését hallgatni gusztustalan, ha véletlenül becsipogok az áruházban az zavarba ejtő.
2010. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted.


Én sokáig szüleimmel egy szobában voltam. Na ők nem fogták magukat vissza. Gyerekként nem értettem mit csinálnak és féltem...

Felnőtt fejjel ugyan felfogom (nem egy szobában vagyok), de előjönnek a gyerekkori emlékek...

2010. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
kiskoromban engem is megrázott, de mostmár csak röhögök rajta, és örülök ha egyáltalán egy ágyban alszanak. am én is úgy védtem ki, h beraktam egy filmet, vagy zenét
2010. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
én kb. 10 éves lehettem mikor először hallottam őket és elég gusztustalannak találtam. Még most is felnőttként ( 18 ) nagyon zavar, ha hallom őket. De a legrosszabb, hogy volt hogy az óvszer tasakját pl. az ágyamban találtam meg. Holott van külön szobájuk. Régebben nem mertem megnyikkani én is úgy voltam vele, hogy úgy tettem mintha aludnék. Nálunk mondjuk ez a dolog nem nyílt, szóval nem beszélünk ilyenekről, meg sztem ők nem is tudják, hogy tudom. Totál idiótának néznek. :S:( Ha legközelebb lesz hasonló tuti megmondom hogy jó lenne ha kibirnák másfél hónap múlva úgyis egyetemre megyek és akkor nem leszek itthon. De most zárjam be a szobámat is otthon hogy ne nálam csinálják? Nagyon szeretem őket de azért ez több a soknál !!!!
2011. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!