Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor anyukámék szexelnek...

Amikor anyukámék szexelnek mindig hallom és nagyon zavar. Nem tudok kimenni utána pisilni, mert nem akarom hogy hallják hogy fenn vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 14:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
Úgy utálok elsőnek írni, mert mindig lepontoznak, holott a többi válaszadó is ezt írta, csak én lényegretörőbben. Nem a szexre értem azt, hogy gusztustalan, hanem arra, hogy nincsenek tekintettel a gyerekre. Szexeljenek, az az egészséges, de akkor ne úgy, hogy az anyja közben áriázva sikítozik, az apja meg ordibál, mert ezt már tényleg vissza lehetne fogni. Ha visszafognák, akkor nem érezné magát kényelmetlenül a gyerek.
2010. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%

Igazad van, én felpontoztalak, egy szülőnek, ha tudja, hogy nincs egyedül a lakásban tudnia kéne visszafogni magát és nem sikítozni, mint anyám is pl., mert egy gyereknek (még ha felnőtt is) valóban gusztustalan, megrendítő, zavarba ejtő, borzalmas érzés, de vannak olyan emberek akik szerint ebbe semmi abnormális sincs, mármint ha esetleg a "gyerek" tud a szülei szexuális életéről (pl. anyámék), mert nem így fogják fel.

ma 15:04 vagyok

2010. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ammondó vagyok, hogy ha egy helyiségben van a gyerek a szüleivel, akkor elég nehéz megoldani a dolgokat, max.a szülőknek kéne kicsit jobban megszervezni a pásztorórákat, amikor nincs otthon a gyerek; ha külön szobában vannak, akkor meg egész egyszerűen az a helyzet áll fent, hogy tényleg nem lehet, mit tenni, lejjebb venni a hangerőn.

:)

2010. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Már bocs...attól kérdezném, aki azt írja, hogy ez gusztustalan....hogy mi ebben a gusztustalan? Vajon hogyan fogant a kedves kérdező? És a válaszadó?

Persze megértem a kérdés kiíróját. Gyerek és felnőttfejjel is zavaró tud lenni a dolog. De azt gondolom, hogy nem kell a szülőknek az "állati ösztöneiket" visszafogni! Ez vicces, bocs. Kezeljük helyén a szexualitást. "


Egy "gyereknek" a szülei szexuális életéről tudni, hallani gusztustalan, őszintén, engem nem érdekel, hogy fogantam nem is akarok róla tudni. Egy szülőnek igenis vissza kéne fognia magát, esetleg elnapolni a dolgot, halkabbra venni magukat, stb. Ez így lenne a helyén, nem a család füle hallatára "dugni".

2010. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Én simán közöltem hogy állítsanak magukon, mert behányok tőlük. Azóta nem hallottam semmit. Amit azt egyik válaszoló írt hogy ő kiskorában végignézte, meg 13 évesen kiságyban aludt egy szobában szüleivel: ez most komoly vagy csak viccelsz? Ez iszonyat beteges...

Az se normális amugy aki egy szobás lakásba szül gyereket.

2010. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%
Hát..én is mindig hallom amikor anyu meg a pasija épp nyomják.Akkor bedugom a fülembe a zenét max hangerőn,és kész.Azért néha reggel viccesen megszoktam jegyezni,hogy kicsit halkabban,mert valaki aludna(mikor olyan későn és hangosan csinálják).Ha ebbe beleköt akkor meg szoktam neki mondani,hogy szerintem neki se lenne túl jó,ha felhoznám a pasimat egy kis kufircra,és ilyen hangosak lennénk.:)
2010. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem meg nem gusztustalan a szülőket hallani, hanem zavarbaejtő. A kettő nem ugyanaz. Az a furcsa, hogy az ember a saját szüleire nem úgy gondol, hogy férfi, meg nő, hanem csak úgy, hogy apa meg anya. És ők ne szexeljenek.

Pedig fognak. Csak annyi a teendő, hogy ezzel ne hozzák zavarba a gyereküket. De ez az én véleményem.

Szerintem csak szólni kéne nekik, hogy zavaró, amit tesznek és ne hangosan tegyék.

Ha valakinek ez gusztustalan és hányingert keltő, annak a szexualitásával van baj.

2010. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
33%

16:53-as


Az én szexualitásommal semmi gondd nincs, ellenben elég vizuális alkat vagyok és anyámék löttyedt testét elképzelni ahogy épp...hát az tényleg gusztustalan.

2010. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%

16:58-as:

Akkor ne képzeld el.

2010. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17%
Hagyd, a 16:53-as nem tud szöveget értelmezni és összevissza beszél, mert kicsit tanulatlan. Semmi gond, kellenek ilyenek is ebbe az országba:)
2010. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!