Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tud segíteni valaki?

Tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék egy konyhai kötényt venni.Tudjátok amit főzéskor magunk elé kötünk.De nem tudom,hogy hol találok olyan oldalakat ahol úgyis meg tudom venni,hogy ide Angliába postázzák..Ahol élek,nem lehet kapni..Jobban mondva amit régebben láttam az nem jó,mert a mintája vagy egy férfi izmos felsőt vagy egy fűszoknyás,melltartós felsőt ábrázolt..Engem inkább olyan érdekelne amin a Superman jele van rajta vagy más minta..

köszönöm a válaszokat


2010. nov. 30. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! varrással foglalkozom,és pont a napokban csináltam ilyet :) Ha gondolod,elkészítem neked,postázom is! csak írd le,milyet szeretnél! :)
2010. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekelne ez is..Tudnál nekem minta képeket küldeni?Email-ben akár?
2010. nov. 30. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
nezz korul az e-bayen
2010. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nezz korul az ebayen
2010. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vatera, tesz-vesz a barátod... google....


de a varrathatod is, mint az első kommentező, ha nem kér érte horrorisztikus árat...

2010. dec. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A vatera és tesz vesz kiesik,mert nem postázzák ki Angliába.Az ebay-en megnéztem,de nem lehet kapni,legalábbis,én sehol nem találtam..

Megvarratnám,de nem egy sima egyszerűt szeretnék,hanem valami mintával ellátva..Még mindig érdekelne az egyik kedves hozzászóló ajánlata,és örülnék ha küldene pár képmintát,és az árajánlatát..

2010. dec. 1. 13:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!