Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni unatkozó,...

Mit lehet tenni unatkozó, maceráló anyós ellen?

Figyelt kérdés
Ha megyünk valahova, mindig utánunk kiabál, hogy hova mentek, mikor jöttök, néha mikor már azt hisszük, h sikerült elszökni, a kapuban utolér :S Marha idegesítő. Nem nyugdíjas és nem közös háztartásban lakunk. Költözés egyelőre nem megoldható, a párom annyit mond rá, hogy nem tud mit tenni ellene.
2010. nov. 30. 12:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Miért macerál, ha megkérdezi hova mentek meg mikor jöttök haza? Ha együtt laktok akkor meg teljesen érthető számomra hogy megkérdezi
2010. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire idegesít, ennyire nem szereted az anyóst akkor nem kötelező vele lakni
2010. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nála laktok? költözés nem megoldható? akkor toleráld hogy Ő ilyen.
2010. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"nem közös háztartásban lakunk"


A kérdésből idéztem, olvassátok el, mielőtt ítélkeztek.

2010. nov. 30. 12:17
 5/21 A kérdező kommentje:
NEM LAKUNK NÁLA!! Saját pénzen vett lakásban lakunk.
2010. nov. 30. 12:18
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
De közös lakásban/házban laktok. Vagy nem?
2010. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
HA nem együtt laktok akkor hogy kiabál utánatok? akkor hogy ér utol a kapuban?
2010. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Adj neki valami hasznos elfoglaltságot, amivel lekötheti magát(akár szó szerint is:)! Mond neki kössön neked sálat!

Különben meg csak aggódik értetek. Az én anyósom nem ilyen típus, de az elején engem is idegesített, hogy minden nap beállított hozzánk, amikor én szerettem volna egyedül lenni. Mára megváltozott a viszonyunk. Ő is egyedül maradt, és úgy próbálja ezt kompenzálni, hogy hasznos dolgokat csinál nálunk. Probálja könnyebbé tenni az életünket,( mert mindketten nagyon sokat dolgozunk)miközben velünk is van, és így érzi, hogy fontos .

2010. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Egymás mellett lakunk, ha ez a kérdés.
2010. nov. 30. 12:20
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Én megértelek, az én mamám is ilyen... Aki nincs ebben a szituációban, az nem réti... Egy idő után nagyon idegesitő, hogy folyamatosan megmondja a tutit, okoskodik, állandóan megkérdezi, hogy Hova mentek? (de nem olyan kedves nagymamásan, hanem: Már megint hova mentek? Viszitek a gyerekeket is, azokat felesleges.. Bezzeg az én időmben... - és mindig kiabál) + lehallgatja a telefonunkat, mikor telefonálunk :O... Már rajta is kaptuk, de őt ez nem érdekli.. Mi egy háztartásban lakunk :S:S:S

Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de a költözés nem megoldható? (messzebb...)

2010. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!